MediaMarkt CLUB’ın doğum günü özel indirimlerle kutlanıyor

0

Hem mağazalarında hem de mediamarkt.com.tr’de tüketicilerinin ihtiyaçlarına göre yüzlerce farklı kampanya ile rakipsiz fiyatlar ve müşteri odaklı hizmetler sunan MediaMarkt, hayata geçirdiği sadakat programı MediaMarkt CLUB’ın birinci yaşını, bir milyonu aşkın üyesine sunduğu özel indirimlerle kutluyor.

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, teknolojiseverlere sunduğu cazip fırsat ve hizmetlere ek olarak, yeni fırsatlarını MediaMarkt CLUB sadakat program çatısı altında toplayı hedeflemişti. Geçen bir yıllık süre içerisinde oldukça hızlı büyüyerek 1 milyonu aşkın üyeye ulaşan MediaMarkt CLUB, şimdi de ilk doğum gününü hem MediaMarkt mağazalarında hem de mediamarkt.com.tr’de üyelerine sunduğu özel indirimlerle kutluyor.

MediaMarkt fiyatları indiriyor, üstüne hediye de veriyor

13 Mart tarihinde başlayacak ve hem MediaMarkt mağazalarında hem de mediamarkt.com.tr’de geçerli olacak MediaMarkt CLUB’ın yaş günü kampanyası, 15 Mart’a kadar sürecek olup binlerce üründe indirim gerçekleştirilecek. Bu ürünler arasında 999 TL’den satışa çıkan Huawei MediaPad T5 10.1″ 16 GB tablet dikkat çekerken iPhone 7 ise 3.099 TL’den satılacak olup eski telefonunu getirene 1.140 TL’ye varan indirim de uygulanacak. Bununla beraber faizsiz ve masrafsız 10 aya varan taksit fırsatıyla 1.799 TL’den satılacak Oppo A5 2020 64 GB akıllı telefonu alanlara Arzum AR4085 Pronto 2’si 1 arada dikey süpürge veya Arzum AR2007 Sultane ızgara ve tost makinesi hediye edilecek. Samsung’un dev ekranlı ve 4K’lı QLED televizyonu ise 5.999 TL’den, peşin fiyatına 6 taksit fırsatıyla sunulacak.

Cevap bırakın