MediaMarkt Cihaz Koruma Sigortası Nedir? Cihazlar Nasıl Korunur?

0

Son dönemde fiyatların artışı ile birlikte oldukça fazla başvurulmaya başlanan MediaMarkt Cihaz Koruma Sigortası nedir? Buna yakından bakıyoruz…

MediaMarkt Artı Hizmetler ile ilgili video serilerimiz devam ediyor. Hem mağazalardan hem de mediamarkt.com.tr internet sitesinden yapılabilecek oldukça güzel hizmetler alabiliyoruz. Bu hizmetlerin son dönemde en popüler olanı MediaMarkt Cihaz Koruma Sigortası ile ilgili bir video hazırladık. Zira fiyatların artması sonrasında kullanıcıların satın aldıkları ürünlerin sigortasını yaptırmak istediğini görüyoruz.

Bu hizmet sadece cep telefonları için geçerli değil. MediaMarkt mağazalarında bulunan hemen hemen her üründe bunun geçerli olduğunu görebiliyoruz. Bu hizmetin en önemli püf noktası ise bu sigortanın ürün satın alındığında gerçekleştirilmesi. Bu hizmet en pahalısından cep telefonu için de; 60 TL civarlarındaki bluetooth kulaklık için de geçerli olabiliyor.

Bu Cihaz Koruma Sigortası’nı satın aldığınızda; üreticinin size vermediği birçok garanti şartına da sahip olabiliyorsunuz. Örneğin bir cep telefonu aldınız ve bu çalındı. İşte bu sigorta hemen devreye giriyor. Yapmanız gereken şey ise böyle bir durum ile karşılaşırsanız polis tutanağını almanız. Bununla birlikte daha birçok özellik ve hizmet yine bu sigorta içinde bizlere sunuluyor.

Cihaz Koruma Sigortası ve Cihaz Koruma Sigortası Plus hizmetleri ile üreticinin verdiği garantiye ek olarak 1 yıl ile 3 yıl arasında daha garanti sürecini uzatma imkanınız var. Tüm detayları aşağıdaki videoda sizlerle paylaştık.

Cevap bırakın