MediaMarkt büyümeye İzmir ile devam ediyor [Açılışa özel indirimler!]

0

MediaMarkt, kesintisiz büyüme hedefi doğrultusunda 67. mağazasını İzmir Park Alışveriş Merkezi’nde tüketicilerle buluşturuyor.

Türkiye’nin açık ara lider tüketici elektroniği perakendecisi olma hedefiyle yatırımlarına devam eden MediaMarkt, 67. mağazasını İzmir’de açmaya hazırlanıyor. 26 Mayıs Cumartesi günü İzmir Park Alışveriş Merkezi’nde hizmete girecek mağaza İzmir’deki 6. MediaMarkt mağazası olacak.

MediaMarkt’ın mağazasında bulunan deneyim alanları sayesinde tüketiciler, son teknoloji ürünleri yakından tanıma ve inceleme fırsatı yakalarken, GameZone alanlarında ise oyunseverler en iyi gaming ürünlerle bir araya gelecek. 50 bine varan son teknoloji ürün ve 5 binden fazla aksesuar çeşidiyle ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanan mağazada, akıllı telefonlardan dizüstü bilgisayarlara, ultra HD televizyonlardan beyaz eşyaya kadar birçok ürün açılışa özel avantajlı alışveriş fırsatıyla sunuluyor.

Açılışa özel indirimler!

Açılışa özel akıllı telefonlarda %30’a, dizüstü bilgisayarlarda %36’ya, küçük ev aletlerinde %57’ye, TV’lerde %27’ye ve aksesuarlarda %51’e varan indirimler teknoloji severlerle buluşacak.

Bununla birlikte tüm cep telefonları peşin fiyatına sıfır faiz 10 taksit, 3000 TL ve üzeri televizyonlarda ise peşin fiyatına 12 taksit fırsat İzmirliler’i bekliyor.

Cevap bırakın