MediaMarkt Babalar Günü özel kampanyasına baktık!

0

Babalar Günü yaklaşırken, hepimiz babalarımıza hediye almak için araştırmalar yapmaya başladık. Araştırma yapanlara ise güzel haber MediaMarkt’tan geldi ve MediaMarkt Babalar Günü Kampanyası başladı.

MediaMarkt Babalar Günü kampanyası başladı

MediaMarkt, Babalar Günü Kampanyası ile babalarına hediye almak isteyenleri yalnız bırakmadı. Her babaya ve her bütçeye uygun hediye sloganı ile karşımıza çıkan MediaMarkt’ın mağazasına gittik ve sizler için favori ürünlerimizi gösterdik. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Babalar Günü Kampanyası detayları neler?

Babalar Günü Kampanyası ile beraber babasına hediye alacaksınız sizleri güzel haberler bekliyor. 15 Haziran’da başlayan kampanya, 21 Haziran’a kadar devam ediyor. Bu süreçte babasına hediye almak isteyenler, MediaMarkt’ın internet mağazasından veya MediaMarkt mağazalarına giderek hediyelerini uygun fiyata satın alabiliyor.

Dileyen kullanıcılar MediaMarkt’ın Mağazadan Teslimat hizmetini de kullanabiliyor. Babanıza seçtiğiniz hediyeyi, MediaMarkt’ın internet mağazasından satın alıp kargo ve sıra beklemeden dilediğiniz MediaMarkt mağazasından teslim alabiliyorsunuz. Ayrıca babasına hediye alırken kararsız kalanlar için de güzel haberlerimiz var. Eğer hediye alma konusunda kararsız kalmışsanız, MediMarkt’ın babalar gününe özel olarak hazırladığı hediye rehberine de buraya tıklayarak göz atabilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler!

Cevap bırakın