MediaMarkt 63. mağazasını 20 Nisan’da Maltepe’de açıyor!

0

En yeni teknolojileri rakipsiz fiyatlarla tüketicilerle buluşturan MediaMarkt kesintisiz büyümesini İstanbul’da sürdürüyor, 63. Mağazasını Maltepe’de açıyor!

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, Türkiye’deki 63. mağazasını 20 Nisan Cuma günü İstanbul Maltepe Piazza alışveriş merkezinde açıyor. En yeni teknolojileri rakipsiz fiyatlarla tüketicilerine sunan şirket, yeni mağaza açılışına özel Büyük Açılış Kampanyası ile bir kez daha inanılmaz fırsatları ziyaretçileriyle buluşturacak.

Yeni mağazası ile toplam mağaza alanı 140 bin metrekareyi aşan MediaMarkt, son teknoloji ürünlerle tüketicilere eşsiz bir deneyim sunuyor.

Eşsiz fırsatlar tüketicileri bekliyor!

Tüketicilerini elli binden fazla ürün seçeneği ile buluşturan MediaMarkt, açılış geleneğini bozmayarak yüzde 50’ye varan indirimli son teknoloji ürünlerle alışveriş keyfini artırıyor. 20 Nisan saat 11:00’de gerçekleşecek açılışta, akıllı telefonlarda yüzde 30’a, diz üstü bilgisayarlarda yüzde 35’e, beyaz eşyada yüzde 25’e ve TV’lerde yüzde 25’e varan indirimler tüketicileri bekliyor.

20 ve 21 Nisan tarihleri arasında geçerli olacak indirim kapsamında tüketiciler, diledikleri ürünü 48 aya varan vadeli ödeme seçenekleriyle satın alabilecek.

MediaMarkt’ın fırsatları hakkında daha detaylı bilgi için www.mediamarkt.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Cevap bırakın