MediaMarkt 3 günde 2 yeni mağaza açılışıyla liderliğe koşuyor

0

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı tüketici elektroniği perakendecisi MediaMarkt, Ankara MetroMall ve Erzurum MNG AVM’de açılışını gerçekleştireceği 2 yeni mağazasıyla toplam satış alanındaki liderliğini daha da ileri taşıyor. Yüzde 50’ye varan açılış indirimleriyle tüketicisiyle buluşan MediaMarkt açılışları ile ses getirmeye devam ediyor

MediaMarkt, kesintisiz büyüme ve açık ara lider tüketici elektroniği perakendecisi olma hedefiyle yeni mağaza yatırımlarına Ankara ve Erzurum’daki yeni mağaza açılışları ile devam ediyor. MediaMarkt, 28 Eylül’de Ankara MetroMall AVM’de gerçekleşen, 30 Eylül’de ise Erzurum MNG AVM’de gerçekleşecek olan mağaza açılışlarına özel yüzde 50’ye varan indirimlerle tüketicilerinin yüzünü güldürüyor.

Yeni nesil alışveriş keyfi 8. kez Ankara’da!

Ankara MetroMall AVM’de tüketicilerin yoğun ilgisiyle açılışı gerçekleştirilen yeni mağaza, ziyaretçileri açılışa özel kaçırılmayacak fırsatlarla buluşturdu. Toplam 3050 metrekarelik alanı ve 50 binden fazla ürün çeşidiyle tüketicilere konforlu bir alışveriş deneyimi yaşatan mağaza, açılışının ilk gününde Ankaralı tüketicilerin ilgi odağı oldu.

MediaMarkt Türkiye İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım; “MediaMarkt olarak, kesintisiz büyüme hedefimizle geçtiğimiz hafta Türkiye’deki 51. mağazamızı hizmete sunmuştuk. Bugün ise Ankara’daki 8. mağazamızı tüketicilerimizle buluşturmanın gururunu yaşıyoruz. 30 Eylül’de ise Erzurum MNG’de açacağımız yeni mağazamız ile Erzurumlu tüketicilerimizle ilk kez buluşacağız. Tüketicilerimizi merkeze alan anlayışımızla onların beklentilerine kulak vererek en iyi konumlarda mağaza yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Yeni mağazalarımızda ürün çeşitliliğimiz ve hizmet kalitemiz ile tüketicilerimizin yüzünü güldüreceğimize inanıyor, yeni mağazamızın hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Açılışa özel rakipsiz fiyatlar kuyruk oluşturdu!

Tüketiciler açılışa özel indirimleri büyük ilgiyle karşıladı, sabahın erken saatlerinden itibaren mağaza önünde kuyruk oluşmaya başladı.

MediaMarkt ilk kez Erzurumlu tüketicileriyle bir araya geliyor

Erzurum’daki ilk mağazasının kapısını 30 Eylül’de ziyaretçilerine açacak olan MediaMarkt, yaklaşık 1500 metrekarelik alanı ve 19 uzman personeli ile hizmet verecek. 50 binden fazla ürün çeşidiyle teknoloji severlerin yüzünü güldüren marka, deneyim alanlarıyla da tüketicilere yeni nesil teknoloji alışveriş deneyimi sunmaya hazırlanıyor.

Cevap bırakın