MediaMarkt 23 Nisan coşkusunu kaçırılmayacak fırsatlarla yaşatıyor!

0

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, bu kez 21 – 23 Nisan tarihleri arasında çocukların ve ailelerin yüzünü güldürüyor. Çocuklarını en yeni ve özel teknolojik hediyelerle sevindirmek isteyen aileler, kampanya dahilinde seçecekleri ürünleri MediaMarkt mağazalarından ve mediamarkt.com.tr ‘den rakipsiz fiyatlarla alıyor üstelik, farklı finansman avantajları ile 48 aya varan taksitlerle satın alabiliyor.

Seçili dizüstü bilgisayarlarda %18 KDV indirimi

Hem okul uygulamalarını hem de oyunları yüksek hızda çalıştırarak en iyi performansı sunan dizüstü bilgisayarlar %18 KDV indirimi ile MediaMarkt ziyaretçileriyle buluşuyor. Ayrıca müşteriler satın almadan önce, ihtiyaç duydukları özellikleri taşıyan bilgisayarları mağaza içinde rahat rahat deneme fırsatı da yakalıyor.

Aksesuarda %30 varan indirim seçenekleri

Son 1 yılda aksesuar kategorisini yüzde 45 büyüten MediaMarkt, bu alanda sunduğu ürün çeşitliliğiyle tüketicilere teknolojik çözümler sunuyor. Harddisk, bilgisayar komponentleri, akıllı saat, kulaklık ve bluetooth hoparlör gibi 5 binden fazla aksesuar çeşidi %30’a varan indirimlerle 23 Nisan’a özel fırsatlarla tüketicileri bekliyor.

Kampanyalı ürünler hakkında daha detaylı bilgi için www.mediamarkt.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Cevap bırakın