Mediabot Viaport’ta ziyaretçilerle buluşuyor

0

1489238389_IMG_5276

Media Markt’ın akıllı robotu Mediabot, Viaport’taki Media Markt mağazası ziyaretçilerine alışveriş sırasında yardımcı olurken eğlenceli dakikalar yaşatıyor

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı tüketici elektroniği perakendecisi Media Markt, ViaPort’ta bulunan amiral mağazasında ziyaretçilerini 11 Mart Cumartesi günü akıllı robotu Mediabot ile karşılıyor. Ziyaretçileri karşılayan, ürün ve hizmetleri tanıtan Mediabot, gün boyu ziyaretçilere keyifli dakikalar yaşatıyor.

Media Markt olarak 2017’de de müşteri memnuniyetini artıracak şekilde yeni nesil teknoloji perakendeciliği alanında adımlar atmaya devam edeceklerini belirten Media Markt İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım, “Rakipsiz fiyatlarımızı, cazip kampanyalarımızı, ürün çeşitliliğimizi ve hizmet kalitemizi, müşterilerimizle buluşturmaya devam ediyoruz. Bununla birlikte yeni nesil perakendeciğin tüm imkanlarını müşterilerimizesunmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Yeni nesil teknoloji perakendeciliği robotlarla gelişiyor

Yeni nesil perakendeciliği DNA’sında bulunduran Media Markt, dünyada perakende alanındaki yenilikleri Türkiye’deki tüketicilerle buluşturuyor. Media Markt, ziyaretçilerin sadece akıllarındaki bir ürünü almaya geldikleri bir adres olmanın ötesine geçerek, dijital gelişmelerden, yeni teknolojilerden, dünyadaki inovasyonlardan haberdar eden bir deneyim merkezi olmayı hedefliyor.

Media Markt’ın ViaPort Outlet’teki mağazası, Akıllı Hizmet Noktası ile müşterilerine ayrıcalıklı bir hizmet sunuyor. Akıllı Hizmet Noktasına giden müşteriler, kurulumdan güncellemeye, veri yedeklemekten e-posta aktivasyonuna kadar birçok hizmeti mağazalarımız içinde Media Markt’ın uzman danışmanlarından alabiliyor.

Sunduğu pek çok yenilikle fark yaratan mağaza, son dönemlerin gözde teknolojileri Drone ve Sanal Gerçeklik uygulamalarını mağazadaki özel alanlarda deneyimleme fırsatı sunuyor. Lounge bölümünde mağaza ziyaretçileri hem dinlenebiliyor hem de online kiosklar aracılığıyla aradıkları ürüne dair detaylara dijital olarak anında ulaşabiliyorlar.

Cevap bırakın