Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Satın Alma RehberiMedia Markt’ta iPhone 6S satışlarına başlandı

  Media Markt’ta iPhone 6S satışlarına başlandı

  iphone-6s-roze-altin-280815

  Avrupa’nın bir numaralı elektronik market zinciri Media Markt, iPhone’un en yeni telefonu 6S modelinin satışlarına 22 Ekim’de saat 00.00’da başlıyor. Media Markt’ın 30 mağazasında başlayacak olan gece satışlarıyla tüketiciler iPhone 6S’e, 3.099 TL fiyattan sahip olabilecekler…

  Media Markt; İstanbul, Eskişehir, Mersin, Ankara, Bursa, Adana, İzmir, Kayseri, Antalya, Konya, Samsun, Kahramanmaraş, Aydın, Gaziantep, Urfa, İzmit, Denizli, Malatya, Diyarbakır illerindeki mağazalarını iPhone 6S satışı için gece yarısına kadar açık tutuyor. Şehrindeki Media Markt mağazasına giderek serinin en yeni telefonuna sahip olmak isteyenler mağazaya davet ediliyor.

  iphone-6s-iphone6s-plus

  4.7 inç ekranıyla, 12 megapiksel arka ve 5 megapiksel ön kameraya sahip iPhone 6S, 4K video kaydı özelliğiyle kullanıcılara yepyeni bir deneyim sunuyor. 24 saate varan konuşma süresi, dayanıklılığı artıran 7000 serisi olarak tanımlanan alüminyum kasa, dayanıklılığı artırılmış ekran kaplaması ve 3D Touch, 6S’in en yeni özellikleri arasında yerini alıyor. 16, 64 ve 128 GB olmak üzere üç farklı depolama alanına sahip 6S, 4 farklı renk seçeneği de sunuyor.

  Media+Markt+LogoMedia Markt’ta, 22 Ekim gecesi başlayacak iPhone 6S satışlarında tüketicileri pek çok sürpriz de bekliyor. Stoklarla sınırlı satışta ayrıca anlaşmalı kredi kartlarına taksit imkanı ve yine mağazadaki anlaşmalı banka köşelerinde kredi fırsatı da tüketicilere sunuluyor.

  Daha fazla detay için buraya tıklayınız.

  Media Markt – iPhone 6S Fiyatı: 3.099 TL

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN