Media Markt’tan Toshiba Satellite bilgisayar alanlara büyük sürpriz!

0

1449566140_Toshiba_Satellite2Avrupa’nın 1 numaralı elektronik market zinciri Media Markt, mağazalarında ve online alışveriş sitesinde yeni yıla özel birçok indirim kampanyasını tüketicileriyle buluşturuyor.

17 Aralık’a kadar sürecek kampanya ile Toshiba Satellite dizüstü bilgisayarlar 2,299 TL yerine 2,199 TL’den satışa sunuluyor. Kampanya kapsamında ayrıca Toshiba Satellite alanlar, 239 TL değerindeki Star Wars Battlefront PC oyununa da ücretsiz sahip olabilecek.

Media+Markt+LogoMedia Markt, ayrıca online alışveriş sitesinde 31 Aralık’a kadar geçerli olacak indirimlerle 2016’nın yıldız ürünlerini tüketicileriyle buluşturmaya devam ediyor. Her gün farklı yıldız ürünlerin düşük fiyatlarla sergilendiği mediamarkt.com.tr’de yeni yıla kadar tüm ürün gruplarında indirimler sürecek. Kampanya dahilinde internet sitesinden alınacak tüm beyaz eşyalarda indirimin yanı sıra ücretsiz kargo fırsatı da Media Markt tüketicilerini bekliyor.

Yeni yılda sevdiklerini mutlu etmek isteyenler; Media Markt mağazalarını, mediamarkt.com.tr adresini ve Media Markt mobil uygulamasını ziyaret edebilirler.

Cevap bırakın