Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Satın Alma RehberiMedia Markt’ın online çeyiz sitesi yenilendi

  Media Markt’ın online çeyiz sitesi yenilendi

  Yuvakuran_comAvrupa’nın bir numaralı elektronik market zinciri Media Markt, yeni evleneceklere özel hayata geçirdiği ‘online çeyiz sitesini’ yeniledi. Bundan böyle yeni ismiyle hizmet verecek olan yuvakuran.com, çeyiz alışverişi yapmak isteyenlerin vazgeçilmez adresi olacak…

  Mağazada uzman yuvakuran satış danışmanları sayesinde ihtiyaçlarına en uygun ürünleri belirleyen çiftler, ayrıca yuvakuran.com adresinden hazırladıkları evlilik ihtiyaç listelerini arkadaşları ve aileleriyle paylaşarak sevdiklerini kendileri için hediye seçme konusunda ihtiyaçlarına uygun yönlendirebilecekler.

  Sektörde bir ilki gerçekleştiren Media Markt’ın çeyiz listesi yuvakuran.com, yenilenen yüzü ile evlenecek çiftlerin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Evlenecek veya evini yenileyecek çiftlerin aradığı her şeyi bulabileceği sitede; avizeden tencere setlerine, rendeden, tost makinesine, fırından televizyon ünitesine kadar 10 bine varan ürün yer alıyor. Üstelik sadece elektronik ürünler değil, kına gecesi veya düğünü için eğlenceli şarkı albümleri arayanlar veya düğün fotoğrafını şık çerçevede saklamak isteyenler de siteyi ziyaret edebilirler.

  FOUR SEASONS HOTELS AND RESORTS - Four Seasons Pops the QuestionMağazadaki yuvakuran satış danışmanlarının rehberliği ile yuvaları için en doğru ürünleri en uygun fiyatlarla seçebilecek çiftler, aynı hizmeti yuvakuran.com adresinden de alabiliyorlar. Çiftler sitede yer alan “Yuvam İçin İstek Listesi” bölümüne ekledikleri ürünleri sosyal medya hesaplarından ya da mail ile arkadaşlarıyla paylaşabiliyorlar. Media Markt’ın çoklu kanal stratejisinin bir çözümü olarak gerek evlenecek çiftler gerekse onlara istek listelerinden hediye alacak yakınları alışverişlerini internet sitesinden yapıp, ürünleri mağazadan teslim alabiliyorlar. Sadece düğün sezonu değil, yılın her günü hizmet veren yuvakuran.com, çeyizini eksiksiz tamamlamak isteyen herkesi siteye bekliyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN