Media Markt’tan bu telefonları satın al Dominik’e gitme şansı yakala!

0

lenovo

1 – 31 Mayıs tarihleri arasında Media Markt mağazalarından ya da online satış kanalından Lenovo Moto Z, Lenovo Moto Z Play ve Lenovo P2 akıllı telefon alan herkes, her 250 TL değerindeki alışverişi için 1 çekiliş hakkı kazanacak ve bir arkadaşı ile beraber Dominik’e gitme şansı yakalayacak.

Lenovo akıllı telefonlar sizi Dominik’e götürüyor!

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden biri olan ve Moto markası ile akıllı telefon pazarında da hızla büyüyen Lenovo, teknoloji severleri Karayipler’in en gözde tatil merkezi olan Dominik Cumhuriyeti’ne gönderiyor.

Kampanya kapsamında, 1 Mayıs – 31 Mayıs 2017 tarihleri arasında müşteri memnuniyetiyle fark yaratarak tüketicilerin en çok tercih ettiği elektronik perakende firması olmayı hedefleyen Media Markt’ın mağazalarından Lenovo Moto Z, Lenovo Moto Z Play veya Lenovo P2 akıllı telefon alan herkes her İkiyüzelli (250 TL) Türk Lirası değerindeki alışveriş için 1 çekiliş hakkı kazanıyor.

Bir kişinin maksimum 6 çekiliş hakkına sahip olacağı kampanya ile talihliler seçeceği bir kişiyle birlikte rüyaları süsleyen bir tatile çıkma şansına sahip olacak.

Başvurmak çok kolay

Kampanyaya katılmak için yapılması gerekenler ise oldukça kolay. Media Markt mağazaları veya online satış kanalından satın alınan ürünlerde geçerli olacak kampanyada www.lenovomotodominikmacerasi.com sitesinden, söz konusu alışveriş faturasının siteye yüklenmesi başvuru için yeterli.

Siz de 31 Mayıs’ta sonlanacak olan kampanyanın ardından açıklanacak talihlilerden biri olarak seçeceğiniz bir kişiyle Dominik Cumhuriyeti’ne gidebilir ve bembeyaz kumların ve okyanusun keyfini çıkarabilirsiniz.

Cevap bırakın