Media Markt’tan Babalar Günü için hediye önerileri

0

MM_TVMedia Markt, bu Babalar Günü’nde elinden kumandayı düşürmeyen babalar için evi sinema salonuna çevirecek fırsatlar sunuyor. Media Markt’ın geniş ürün yelpazesinde yer alan televizyon ve ev sinema sistemleri, Babalar Günü’nde ailece seyir keyfi yaşatıyor.

Avrupa’nın bir numaralı elektronik market zinciri Media Markt’ın 4K kalitesine sahip full HD özellikli farklı model televizyonları, evde televizyon izleme deneyimini bir üst seviyeye taşıyor.

Media Markt’ta satışa sunulan Philips 47 inç Smart Led TV, saatler boyu konforlu ve etkileyici televizyon izleme deneyimi yaşatırken; Sony’in 55 inç Full HD 3D Smart Led televizyonu ise daha doğal alan derinliği ile seyir keyfini arttırıyor. Metalik kavisli tasarımıyla öne çıkan Samsung 40 inç Smart Led TV ve LG 50 inç Full HD 3D Led TV ise özel fiyatları ve özelikleriyle dikkat çekiyor.

MM_Magaza

Televizyondaki sesi internet bağlantısı üzerinden mobil cihazlara aktarabilen LG 3D Ev Sinema Sistemi evin sessiz olduğu durumlarda kulaklık yardımıyla ses keyfini maksimuma çıkarabiliyor. Aynı zamanda evi bir sinema salonuna çevirerek aile boyu eğlenceyi de garanti ediyor.

Media Markt’ın geniş ürün seçenekleri arasından babasına televizyon veya ev sinema sistemi hediye etmek isteyenler, avantajlı kampanyalardan yararlanmak için Media Markt mağazalarını veya mediamarkt.com.tr’yi ziyaret edebilirler. Media Markt’ın Babalar Günü Hediye Bulucu uygulaması ile aradığınız hediyeyi kolayca bulabilirsiniz.

Cevap bırakın