Media Markt’ta yeni bir kampanya başlıyor: Kazananlar Media Markt’ta!

0

1490169626_MMLansman_1_4_1_
Avrupa’nın açık ara 1 numaralı elektronik perakendecisi Media Markt, “Kazananlar MediaMarkt’ta” sloganıyla müşteri memnuniyetini merkeze koyduğu iletişimine yeni kampanyası ile devam ediyor…

Müşteri memnuniyetiyle fark yaratarak tüketicilerin en çok tercih ettiği elektronik perakende firması olmayı hedefleyen Media Markt, en yeni teknolojiler, rakipsiz fiyat ve çeşitliliğin yanı sıra güvenin ve kaliteli müşteri deneyiminin de tek adresi olduğunu vurgulayan iletişim kampanyasını yenileyerek sürdürüyor.

“Gülmek Sana Yakışıyor” kampanyası ile başarılı bir dönemi geride bırakan Media Markt, müşteri memnuniyetini, hem kampanyalarında hem de sunduğu hizmetlerde merkezine aldı ve bu sayede ‘Elektronik Market Sektörü’ kategorisinde 2016’nın en başarılı marka ödülünün sahibi oldu.

2017 yılını ise “Media Markt ile Kazananlar Yılı” ilan eden Media Markt’ın müşteri ve iş ortakları; rakipsiz fiyatları, bol çeşidi, geniş mağazaları, satış sonrası hizmeti ve alanında uzman güler yüzlü çalışanlarıyla kazanıyor. Böylece ‘Gülmek Sana Yakışıyor’ rozetleri birer madalyaya dönüşüyor.

1490169625_MMLansman_1_1_1_

Rakipsiz fiyatlarıyla güldürürken kazandırıyor!

Markanın “Gülmek Sana Yakışıyor” temalı kampanyalarının bir devamı olarak kurgulanan yeni iletişim kampanyası, “Kazananlar MediaMarkt’ta”, Media Markt’ın müşteri memnuniyetindeki başarısına odaklanarak, tüketicilerin Media Markt ile alışveriş yaparken aynı zamanda kazanma hazzını da yaşayacaklarını vurguluyor.

Müşterilerinin yüzünü rakipsiz fiyatlarla, elli bine varan bol çeşitle ve uzman personel desteğiyle güldürmeye ve sunduğu fırsatlarla onları kazanma duygusunu yaşatmaya odaklanan Media Markt, iletişim kampanyasını tüketicilerin beklentileri dikkate alarak hayata geçiriyor. Media Markt “Kazananlar MediaMarkt’ta” iletişim kampanyasını uzun soluklu bir planlama ile ele alarak, TV’den dijitale, ulusaldan yerele pek çok mecrayı etkin bir şekilde kullanmayı hedefliyor.

Eğlenceli kurgusuyla dikkat çeken yeni reklam filmlerinin konsept tasarımını ve tüm yaratıcı süreçlerini ise JWT çatısı altında kurulan ve Wanda Digital ile Manajans ajanslarından oluşan bir ekip yönetiyor. Keyifli reklam kampanyası, tüketicilerin Media Markt ile temasa geçtikleri her bir noktada, rakipsiz fiyatların, elli bine varan bol çeşidin, ürün deneyiminin, uzman personelin ve eşsiz müşteri deneyiminin keyfini yaşayarak, kazanma duygusunu yaşayacaklarına dikkat çekiyor.

Filmlerde, geçen seneden beri markayla özdeşleşen nostaljik “Gülmek Sana Yakışıyor” şarkısı yenilenen versiyonuyla izleyicilere yeni bir soluk getiriyor.

Cevap bırakın