Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Satın Alma RehberiMedia Markt’ta Ramazan şenlikleri gümbür gümbür

  Media Markt’ta Ramazan şenlikleri gümbür gümbür

  media-markt

  Avrupa’nın bir numaralı elektronik market zinciri Media Markt, Ramazan süresince 30 gün boyunca farklı indirimler sunacağı yeni kampanyasını ekranlardan gümbür gümbür duyuruyor. Media Markt’ın ünlü ‘Bir Dost’u, bu defa izleyici karşısına Ramazan davulcusu olarak çıkıyor.

  Media Markt, Ramazan ayı boyunca her gün farklı bir indirim sunacağı “Ramazan şenlikleri” kampanyasına özel hazırlanan reklam filmiyle, eski Ramazanların sevincini evlere taşıyor.

  Media Markt’ın tüketicileri bir dost olarak gören ve elektronik alışverişinde en doğru seçimi yapmaları için onları yönlendiren Emre Karayel’in hayat verdiği Bir Dost karakteri, yeni kampanya filminde 30 gün boyunca sürecek indirim şenliklerinin duyurusunu yapıyor. Saatchi&Saatci İstanbul imzası taşıyan filmde “Bir Dost” bu defa izleyicinin karşısına, gümbür gümbür bir davul şovuyla reyonları inleten Ramazan Davulcusu rolüyle çıkıyor.

  17 Temmuz itibariyle ekranlarda yayınlanmaya başlayan Media Markt “Ramazan Şenlikleri” kampanya filmi, 60 kişilik bir ekip tarafından 1 günde çekildi.

  Reklam filmini haberin devamında izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN