Media Markt’ta PlayStation 4 alana 2 oyun hediye!

0

PS4_Satis_KampanyasiTürkiye’nin en önemli teknoloji perakendesi Media Markt, oyun severlerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Media Markt mağazalarında 12-15 Haziran tarihleri arasında PlayStation 4 konsol alanlara Sony Computer Entertainment oyunlarından 2 tanesini hediye ediliyor.

Bu fırsat kaçmaz!

Sony tarafından organize edilen ve kısa süreliğine oyun severleri hem konsol hem de birbirinden heyecan verici oyunlarla buluşturan kampanya sayesinde oyuncular, 1499 TL’lik normal fiyatından satın aldıkları PlayStation 4 ile birlikte hediye edilen birbirinden iddialı Sony Computer Entertainment oyunlarının tadını çıkarıyorlar.

81B_nBYPv5L__SL1500_Stoklarla sınırlı olan kampanya kapsamında olan oyunlar ise şöyle; Bloodborne, Driveclub, InFAMOUS Second Son, The Last of Us: Remastered, LittleBigPlanet 3, SingStar: Ultimate Party, The Order: 1886, Killzone Shadow Fall, Knack ve Minecraft.

Kısa süreli kampanya, özellikle yaz döneminde okulların kapanması ile artacak PlayStation 4 satın alma düşünceleri için harika bir fırsat sunuyor. Media Markt mağazalarındaki kampanya süresince PlayStation 4 konsol, 1499 TL’lik normal fiyatından satılmaya devam edilecek.

Cevap bırakın