Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerDonanımMedia Markt’ta günde 1 TL’ye notebook fırsatı

  Media Markt’ta günde 1 TL’ye notebook fırsatı

  MM_Notebook

  Avrupa’nın bir numaralı elektronik market zinciri Media Markt, tüketicilerini yepyeni bir kampanyayla buluşturuyor. 31 Ağustos’a kadar Media Markt mağazalarını ziyaret edenler, Lenovo ve Packard Bell notebook’lara günde 1 TL ödeyerek 36 ay vade ile sahip olabilirler.

  Günlük hayatta ve profesyonel çalışma ortamında en çok tercih edilen ürünlerin başında gelen notebook’lar, Media Markt’ın fark yaratan kampanyasıyla buluşuyor. Media Markt mağazaları ziyaret eden tüketiciler, kampanya dahilinde anlaşmalı Denizbank köşelerinden kredi kullanarak günde 1 TL’ye 36 ay vade ile notebook sahibi olabilirler. Sadece Lenovo G5030 ve Packerd Bell TG71 modellerinde geçerli olan kampanya ile ayrıca notebook sahibi olan tüketicilere satış sonrası hizmetleri kapsayacak olanaklar da sunuluyor.

  Media_Markt_Logo-yeni

  Ağustos ayının son gününe kadar Media Markt güvencesiyle sunulan notebook kampanyasından yararlanmak isteyenler, mağazaları ziyaret edebilirler. Alanında uzman teknoloji danışmanı kadrosuyla hizmet veren Media Markt’ta tüketiciler ayrıca teknolojiye dair aradıkları tüm ürünleri düşük fiyatlarla bulabilirler.

   

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN