Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Satın Alma RehberiMedia Markt’ta Apple Watch heyecanı başladı

  Media Markt’ta Apple Watch heyecanı başladı

  apple-watch-6_1

  En yeni teknolojiyi tüketicileriyle buluşturan Media Markt, merakla beklenen Apple Watch satışlarına başladı. Estetik tasarımıyla fonksiyonel kullanımı birleştiren ürün, iPhone’daki tüm uygulamaları kullanıcının bileğine getiriyor. Kadın modelleri 1,249 TL’den erkek modelleri ise 1,349 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Apple Watch’un kadranları, görünümden çalışma biçimine kadar kişiselleştirilebilir tasarımlarla donatıldı.

  1444812263_Apple_Watch2

  Günlük hayatında giyilebilir teknolojiden vazgeçemeyenlerin beklediği akıllı saat Apple Wacth, tüm Media Markt mağazalarında, online satış sitesinde ve mobil aplikasyonda tüketiciyle buluştu. Kişiye özel ekran tasarımıyla kullanıcının stilini tamamlayan akıllı saat, tüm bildirimleri pratik bir şekilde kullanıcıya sunuyor. Mesaj gönderme, gelen çağrılara cevap verme, video izleme, sosyal medyadaki bildirimleri yanıtlama, fitness bilgilerini kontrol etme ve iPhone’daki çalma listesini kablosuz Bluetooth kulaklıkla dinleme Apple Watch ile mümkün hale geliyor. Bunun yanı sıra onlarca eğlenceli uygulama kullanıcının bileğine geliyor.

  Media+Markt+LogoZiyaretçiler ayrıca Apple Watch dünyasını keşfetmek istediklerinde, mağazadaki özel deneyim alanlarındaki uzman danışmanlardan yardım alabilecekler.

  Media Markt dünyasındaki ürünlerle tanışmak isteyenler mağazaları, https://www.mediamarkt.com.tr/ adresini ve Media Markt mobil uygulamasını kullanabilirler.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN