Media Markt’ta 69 TL’den başlayan fiyatlarla Sony PS4 oyunları!

0

1467956356_PS4_oyun_kampanyas_basin_bulteni_2_

Media Markt’ta oyun meraklılarının yüzünü güldürecek indirimler! Sony’nin popüler oyun konsolu PlayStation 4 (PS4) için geliştirilmiş birbirinden iddialı yapımlar kısa süre için indirimli fiyatlarla satışa sunuluyor. 69 TL’den başlayan fiyatlarla sunulan oyunlar, PS4 tutkunları için adeta kaçırılmaz fırsat. Peki hangi oyunlarda indirim var? Kampanya ne zamana kadar devam edecek? İşte yanıtlar…

8-21 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında Until Dawn, Bloodborne GOTY, Killzone Shadow Fall, Uncharted Nathan Drake Collection gibi oyunları indirimli fiyatlarla satın almak mümkün.

Sony’nin PlayStation’ın çıkışıyla birlikte yayınladığı ilk oyunlardan Killzone Shadow Fall, Infamous Second Son ve DriveClub gibi yapımları deneyimlemeyenler için fırsat büyük! Her üç oyun da sadece 69 TL fiyat etiketine sahip…

1467956356_PS4_oyun_kampanyas_basin_bulteni_2_ 2

Infamous Second Son’da yöneteceğiniz karakterle zorlu engelleri aşıyor, yeni güçler kazanıp görevlerinizi yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Driveclub ise seçilen otomobillerle yarışlara katılmak ve kazandıkça da daha iyi araçların seçilebilmesi temasına dayanıyor. Killzone Shadow Fall, fps türündeki iddialı bir savaş oyunu.

İndirimler üç oyunla sınırlı değil; tüm dünyada ses getiren birbirinden iyi oyunlar var! Ratchet & Clank, The Order: 1886, Bloodborne ve The Last of Us Remastered 99 TL ve Until Dawn, Bloodborne GOTY ve Uncharted Nathan Drake Collection ise 169 TL fırsat fiyatıyla oyun severlerle buluşacak.

Media Markt mağazalarında 21 Temmuz 2016 tarihine kadar birbirinden keyifli PS4 oyunlarındaki indirimlerini kaçırmayın. İyi oyunlar!

Cevap bırakın