Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürMedia Markt’ın teknoloji blogu Mediatrend 1 yaşında!

  Media Markt’ın teknoloji blogu Mediatrend 1 yaşında!

  MediaTrend___Teknoloji_dostunuzTeknolojiye dair güncel trendlerin, yeni ürünlerin ve hayatı pratikleştiren bilgilerin sektörün tanınmış yazarları tarafından aktarıldığı Media Markt’ın teknoloji blogu Mediatrend 1’inci yılını doldurdu.  Zengin içerik ve videoarla kullanıcılarının teknolojiye dair bilgisini tazeleyen bloga, mediatrend.mediamarkt.com.tr’den ulaşmak mümkün

  Hızına yetişilemeyen teknoloji dünyasında olup bitenleri, yeni çıkan ürünleri ve bu ürünleri günlük hayata nasıl adapte edebileceğini en sade ve anlaşılabilir dille okuyucularına aktaran Mediatrend 1. yaşını kutluyor. Alanında uzman yazarlar tarafından hazırlanan yeni ürün incelemelerinden, en popüler uygulamalara, veri güvenliğinden, yeni oyunlara ve hayatı kolaylaştıran pratik bilgilere kadar geniş konu seçenekleriyle binlerce içerik, Mediatrend’de her gün yayına alınıyor.

  media-trendDünyadaki ilkleri yurt dışındaki fuarlara giderek takip eden alanında uzman teknoloji yazarları ayrıca yeni teknolojiye dair çektikleri videoları blogdan yayınlayarak okuyuculara en güncel bilgileri ulaştırıyor.

  Teknolojiyle ilgili okuyucuların aklındaki tüm soruların yanıtlarını bulabileceği Mediatrend, teknoloijinin dokunduğu spor, yemek, kişisel bakım gibi konularda da “lifestyle” içeriklerini öne çıkarıyor. Media Markt tüm teknoloji tutkunlarını ve ürün almadan önce bilgi sahibi olmak isteyen tüm tükecileri Mediatrend okumaya davet ediyor.

  Trendleri kaçırmamak için:

  Tıklayın: https://mediatrend.mediamarkt.com.tr/

  Takip edin: https://twitter.com/Media_Trend

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN