Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerSosyal MedyaMedia Markt ve Canon'dan #objektifimdenyaz kareleri projesi

  Media Markt ve Canon’dan #objektifimdenyaz kareleri projesi

  summer-1

  Media Markt, Dünya Fotoğrafçılık Günü’ne özel Canon ile birlikte Instagram’da yeni bir proje başlattı. Projeye göre en güzel yaz fotoğraflarını 23 Ağustos 2015’e kadar #objektifimdenyaz hashtag’i ile Instagram hesabından paylaşanlar arasında yapılacak seçimle belirlenen 60 fotoğraf, tüm Media Markt mağazalarında sergilenecek. Sergilenmeye hak kazanan fotoğraf sahiplerine ise Media Markt ve Canon’dan Tripot hediye edilecek.

  Media Markt’ın “Anı’ı yakalamanın değerini bilen fotoğraf severlerin günü”ne dikkat çekmek ve bu günü sahiplenmek üzere Canon ile birlikte hayata geçirdiği Instagram projesi başladı. 23 Ağustos’a kadar devam edecek projede yaz temalı fotoğraflarını Instagram’dan Media Markt ve Canon hesaplarını etiketleyerek paylaşanlar arasından yapılacak seçimle belirlenecek eserler, Media Markt’ın tüm mağazalarında sergilenecek. Özel bir alana yerleştirilen panolarda ziyaretçilerle buluşacak olan 60 fotoğrafın sahibi ise tripot ile ödüllendirilecek.

  Media_Markt_Logo-yeni

  Katılımcılar, #objektifimdenyaz hashtag’ini kullanarak Instagram’da paylaşımda bulunabilirken, projeye birden fazla fotoğraf ile destek verebilecekler.

  Detayları ve katılım koşullarını öğrenmek isteyen tüm fotoğraf tutkunları Media Markt’ın sosyal medya hesaplarını ziyaret edebilirler.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN