Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  GenelMedia Markt tekno-blog sitesi “Mediatrend” Altın Örümcek Ödülleri’nde 3. oldu

  Media Markt tekno-blog sitesi “Mediatrend” Altın Örümcek Ödülleri’nde 3. oldu

  MediaTrend-anasayfa

  Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik market zinciri Media Markt’ın alanında uzman ve sektörün tanınmış teknoloji yazarları tarafından hazırlanan, içinde en güncel haberlerin ve yeni ürün içeriklerinin yer aldığı teknoloji blogu Mediatrend, Altın Örümcek Ödülü kurumsal blog kategorisinde üçüncü seçildi.

  Bu yıl 14.sü düzenlenen Türkiye’nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan Altın Örümcek Web Ödülleri sahiplerini buldu.

  Media Markt’ın teknoloji meraklılarına özel olarak geçtiğimiz Aralık ayında hayata geçirdiği tekno-blog sitesi Mediatrend (https://mediatrend.mediamarkt.com.tr/) Altın Örümcek Ödülleri kurumsal blog kategorisinde jüri değerlendirmesi kapsamında onlarca blog arasından üçüncü seçildi.

  media-trend

  Sadece teknoloji ile ilgilenenlerin değil, 7’den 70’e güncel teknolojiye dair fikri olmayanların da rahatlıkla anlayabileceği dilde kurgulanmış, sıkılmadan vakit geçirilebilecek bu site, yeni ürün alırken daha fazla bilgi sahibi olmak isteyenlere de yol gösteriyor. Özel günlerde alınabilecek en güzel teknolojik hediyelerden, hashtag kullanmanın faydalarına, en iyi kamera uygulamalarından, en yeni oyunlara kadar pek çok konuyla ilgili yazar görüşü Mediatrend’te yer alıyor. Teknoloji alışverişi yapmak isteyenlere rehber niteliğinde olan Mediatrend’e üye olan kullanıcılar ayrıca teknoloji yazarlarının hazırladığı içeriklerin altına kendi yorumlarını da ekleyebiliyor.

  Sektörün tanınmış yazarları tarafından hazırlanan ve yeni ürün alırken daha fazla bilgi sahibi olmak isteyenlere kaynak oluşturmayı hedefleyen Mediatrend ile ilgili detaylı bilgi için: https://mediatrend.mediamarkt.com.tr/

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN