Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Satın Alma RehberiMedia Markt'tan konsept mağaza

  Media Markt’tan konsept mağaza

  Media Markt, tüketicilere farklı alışveriş deneyimi sunmayı hedefleyen yeni konsept mağazalarından ilkini 23 Mayıs 2015 Cumartesi günü, Ankara’nın tam kalbinde; Kızılay Meydanı’nda açıyor. Media-Saturn Holding bünyesindeki ülkeler arasında bir ilk olan; içinde farklı teknolojileri ve düşük fiyatlı ürün çeşitliliğini birarada barındıran küçük metrekareli ilk mağazası ile Ankaralılar, kent merkezinde de Media Markt avantajları ile alışveriş yapabilmenin keyfini ve pratikliğini yaşayacak.

  Avrupa’nın 1 numaralı elektronik perakende zinciri Media Markt, tüketicilerine daha da yakın olmak amacıyla hayata geçirmeyi planladığı yeni konsept mağazalarının ilkini Ankara’nın kalbi Kızılay Meydanı’nda açıyor.

  Media+Markt+Logo2007 yılından bu yana Türkiye pazarında tüketicilerini düşük fiyatlarla buluşturan Media Markt’ın Ankara’da açılacak olan ilk yeni konsept mağazası, kendi bünyesinde en küçük metrekareli mağaza olmakla beraber düşük fiyatlı geniş ürün çeşitliliğini bünyesinde barındırıyor. Sektörde rakiplerinin büyük mağazalarına denk alana sahip mağaza, dokunmatik ekranlar ile sınırsız online alışveriş deneyimini müşterilerine sunması ile de dikkat çekiyor. Kızılay’daki yeni mağazada cep telefonundan beyaz eşyaya, küçük ev aletlerinden televizyonlara, kişisel bakım ürünlerinden oyunlara kadar büyük metrekareli Media Markt mağazalarında bulunan ürün kategorilerinin tamamı bulunuyor.

  17 uzman satış danışmanının hizmet vereceği mağazada inovatif uygulamalar da yer alacak. Mağazaya gelen ziyaretçiler, her köşede yer alan ayaklı dokunmatik ekranlardan diledikleri ürünün özelliklerine bakıp karşılaştırma yapabilecek ve çoklu satış kanallarıyla entegre alışverişin keyfini sürebilecek.

  Media Markt, açılışa özel kaçırılmayacak alışveriş fırsatlarını, anlaşmalı bankasından 1 Haziran tarihine kadar devam edecek yüzde yüzde 0 faizli 12 ay vadeli kredi imkanı ile sunuyor. Ayrıca tüm bu fırsatlara açılışa özel ücretsiz kargo olanağı da eşlik edecek. Media Markt, tüm Ankaralıları 23 Mayıs’ta saat 08.00’de Kızılay AVM’de yer alan mağazasının açılışına bekliyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN