Media Markt Kocaeli’deki 2’nci mağazasını Ncity AVM’de açtı

0

1459411321_MM_KOCAEL___MA__AZA_A__ILI__I_2

Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakende markası Media Markt, Kocaeli’deki 2’inci mağazasını NCity AVM’de 31 Mart Perşembe günü hizmete açtı. Türkiye’de 45’inci, Kocaeli’de ise 2’inci mağazasını hizmete sunan Media Markt, ziyaretçilerinden büyük ilgi gördü.

50 yıllık tecrübesi, kaliteli hizmet anlayışı ve yenilikçi uygulamalarıyla elektronik perakende sektörüne yeni bir soluk getiren Media Markt Türkiye’de büyümeye devam ediyor. Kocaeli NCity AVM’de açtığı 800 metrekarelik şehir mağazasıyla tüketicilerine daha da yakınlaşan Media Markt, yeni konsept mağazasında binlerce ürünü açılışa özel kampanyalı fiyatlarla tüketiciler ile buluşturdu. Açılışa özel fiyatlar 3 Nisan Pazar gününe kadar devam edecek.

1459411317_MM_KOCAEL___MA__AZA_A__ILI__I

Kocaeli NCity AVM’deki mağaza açılışına ilişkin konuşma yapan Media Markt Türkiye İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım: “Yaptığımız araştırmalara göre Kocaeli halkı Media Markt’ı çok seviyor ve mağazalarımızı daha çok noktada görmek istiyor. Müşterilerimizin beklenti ve görüşlerini merkeze alan vizyonumuz gereği, tüketicilerimiz nerede, nasıl alışveriş yapmak istiyorlarsa biz de orada oluyoruz. Bu sebeple Media Markt olarak Kocaeli’deki tüketicilerimizin beklentilerine kulak vererek kentteki 2’inci mağazamızı şehrin tam kalbindeki Ncity Alışveriş Merkezi’nde açtık. Rakipsiz fiyatlarımız, kaçırılmaz kampanyalarımız, ürün çeşitliliğimiz ve hizmet kalitemiz ile Kocaeliler’in yüzünü güldüreceğimize inanıyor, yeni mağazamızın hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

1459411539_MM_KOCAEL___MA__AZA_A__ILI__I_3

Media Markt’ın Ncity şehir mağazasının açılışı yoğun ilgiyle karşılaştı

Media Markt’ın Ncity’deki yeni konsept şehir mağazası Kocaeliler tarafından yoğun ilgi gördü. Açılışa özel indirimli fiyatlarıyla; Ultra HD televizyonlar, cep telefonları ve notebooklar en çok tercih edilen ürünler oldu.

15 uzman personelin hizmet vereceği Ncity’deki yeni mağazasında Media Markt, açılışa özel kaçırılmayacak alışveriş fırsatlarını, anlaşmalı bankasından 3000 TL’ye kadar yüzde 0 faizli 12 ay vadeli kredi imkanı ile sunuyor. Ayrıca tüm bu fırsatlara açılışa özel ücretsiz eve teslimat olanağı da eşlik ediyor.

Cevap bırakın