Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  GenelMedia Markt İzmir'deki 3'üncü mağazasını Karşıyaka Alaybey'de açtı

  Media Markt İzmir’deki 3’üncü mağazasını Karşıyaka Alaybey’de açtı

  2Media Markt Türkiye, çoklu kanal stratejisi kapsamında kesintisiz büyümesini sürdürerek, art arda açtığı mağazalara bir yenisini daha ekledi.  Media-Saturn Holding bünyesindeki ülkeler içerisinde bir ilke imza atarak, ilk küçük metrekareli mağazasını Ankara’da açan Media Markt, bu mağaza konseptinde elde ettiği başarısını İzmir’e de taşıdı. Karşıyaka Alaybey semtinde hizmete açılan mağaza ile Media Markt’ın İzmir’deki mağaza sayısı  3’e ulaştı.

  1

  İzmirliler artık elektronikte düşük fiyat ve bol çeşide daha yakın

  360 derece  perakende çözümü sunan Media Markt, tüm satış kanallarının birlikte çalışabildiği yeni nesil alışveriş deneyimi ile yeni mağazasında İzmirlilere hizmet verecek. Media Markt’ın çoklu kanal stratejisi kapsamında tüketiciler, mağazalardaki kaçırılmayacak Media Markt tekliflerine ek olarak, istedikleri ürüne mağazada belli alanlara yerleştirilen özel dokunmatik ekranlardan da ulaşabilecekler. Böylece mağaza metrekaresinden bağımsız olarak, Media Markt’ın dünya markaları ve bol çeşit sunan dünyasını keşfederek yüksek kalitede sıra dışı bir alışverişin keyfini çıkarabilecekler.

  4

  Müşteri odaklı yaklaşımı doğrultusunda, çıtayı yükselten bir alışveriş deneyimi sunan Media Markt, satış öncesi, satış sırası ve sonrası hizmetleriyle müşterilerinin ihtiyaç duyuduğu her an yanında oluyor. Son teknolojileri ve düşük fiyatlı ürün çeşitliliğini birarada sunan mağazada televizyondan notebooklara, küçük ev aletlerinden fotoğraf makinalarına kadar binlerce ürün yer alıyor.

  13 uzman personelin hizmet vereceği Karşıyaka’daki yeni mağazasında Media Markt, açılışa özel kaçırılmayacak alışveriş fırsatlarını, anlaşmalı bankasından yüzde 0 faizli 12 ay vadeli kredi imkanı ile sunuyor. Ayrıca tüm bu fırsatlara açılışa özel ücretsiz kargo olanağı da eşlik ediyor.

  3

  Media Markt’ın yeni konsept mağazası İzmirliler tarafından yoğun ilgi gördü.

  Açılışa özel indirimli fiyatlarıyla; Ultra HD televizyonlar, cep telefonları ve notebook’lar en çok tercih edilen ürünler oldu.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN