Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknolojiMedia Markt İzmir’de 2 yeni mağaza açtı

  Media Markt İzmir’de 2 yeni mağaza açtı

  1454404640_MM_SHOP_IN_SHOPAvrupa’nın açık ara 1 numaralı elektronik perakende markası Media Markt, Metro Toptancı Market’in İzmir’deki mağazalarının içine 2 yeni mağaza açarak mağaza sayısını 44’e çıkardı. 1 Şubat’ta “mağaza içinde mağaza” (shop in shop) konseptiyle açılan Media Markt’ın Metro mağazalarında binlerce elektronik ürün rakipsiz fiyatlarla tüketicilere sunulacak…

  50 yıllık tecrübesi, kaliteli hizmet anlayışı ve yenilikçi uygulamalarıyla elektronik perakende sektörünün öncülerinden Media Markt, yepyeni bir mağaza konseptine imza attı. Media Markt, dünyanın en büyük toptancı marketi Metro’nun İzmir’in Çiğli ve Gaziemir semtlerindeki mağazalarında, beyaz eşyadan küçük ev aletlerine, televizyondan cep telefonlarına ve kişisel bakım ürünlerine kadar binlerce ürünü ziyaretçileriyle buluşturacak.

  Media+Markt+LogoMedia Markt İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım, “177 bin metrekare toplam perakende alanı ile Türkiye’nin en çok metrekaresine sahip elektronik perakende zinciriyiz. Türkiye’deki büyüme hedeflerimize bir bir yaklaşırken, yeni mağazacılık konseptlerimizle tüketicilerimize daha da yakınlaşmaktan dolayı mutluyuz. Bu kapsamda Metro Toptancı Market’in İzmir Mağazaları’nda, “mağaza içinde mağaza” uygulamasıyla 2 yeni mağazamızı daha hizmete açarak, İzmir’deki toplam mağaza sayımızı 5’e çıkardık” dedi.

  Metro Toptancı Market Türkiye Genel Müdürü Kubilay Özerkan, Metro Türkiye’nin, grup şirketlerinden Media Markt ile yapılan işbirliği ile ilgili “Bu işbirliğinin Metro ve Media Markt müşterilerine hizmette yeni bir bakış açısı ortaya koyacağına ve tüm Metro ülkelerinde öncü ve örnek bir çalışma olacağına inanıyoruz” dedi.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN