Media Markt evlilik kampanyası ile yuva kuranların yüzünü güldürüyor

0

1458746083_Media_Markt_evlilik_kampanyas__

On binlerce çeşidi tek bir çatı altında buluşturan, Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakende markası Media Markt, evlenecek çiftlere ve evini yeni kuracak tüketicilere özel kampanyası ile inanılmaz fırsatlar sunuyor. Kampanya 23 – 27 Mart tarihleri arasında mağazalarda, mediamarkt.com.tr’de, mobil uygulamada ve Müşteri Destek Hattı’nda geçerli olacak.

Rakipsiz fiyatları, satış sonrası hizmetleri ve kampanyalarıyla müşterilerinin yüzünü güldüren Media Markt, Yuvakuran danışmanlık hizmetini ve Evlilik kampanyasını yeni ev kuracak tüketicileri ile buluşturdu.

Media Markt mağazalarındaki Yuvakuran danışmanları on binlerce ürün ve fiyat seçeneği arasından doğru ürünü bulmaya çalışan evlenecek, ev kuracak veya evini yenileyecek çiftlere seçimlerinde ihtiyaçlarına uygun tavsiyelerde bulunuyor.

1458746093_Media_Markt_Evlilik_Kampanyas___2

27 Mart’a kadar devam ediyor

Media Markt’ın, 23 – 27 Mart tarihleri arasında düzenlediği Evlilik Kampanyası ile tüketiciler; Vestel çeyiz setinde yer alan A+ EKO nofrost buzdolabı, EKO 8kg çamaşır makinası ve A+ bulaşık makinasına 4.049 TL yerine 2.999 TL’ye sahip olabiliyorlar. Vestel’in ikinci çeyiz setinde ise davlumbaz, ankastre gazlı ocak ve ankastre fırın 1.399TL yerine 1.099 TL fiyatıyla satışa sunuluyor.

Kampanya dahilinde 799 TL yerine 599 TL’den satışa sunulacak Media Markt’ın küçük ev aletleri kategorisinde yer alan Tefal GV8930 kazanlı ütü ise en zahmetli ütüleri bile ortadan kaldırıyor.

Media+Markt+Logo

Samsung 4K Ultra HD Smart Led TV 2.899 TL yerine 2.799 TL’ye satışa sunulurken ürünün yanında 300 TL değerindeki 5 yıllık ek garanti hediye ediliyor.

Kampanya ürünleri, Media Markt mağazalarının yanı sıra, mediamarkt.com.tr, mobil uygulama ve Müşteri Destek Hattı üzerinden de satın alınabilecek. Ayrıca 31 Mart tarihine kadar yapılacak tüm alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatı da sunuluyor.

Cevap bırakın