Media Markt en yeni mağazasını Ankara ANKAmall’da açtı

0

1482401163_ankamall_1

Yeni mağaza yatırımlarıyla kesintisiz büyümesini sürdüren Avrupa’nın açık ara 1 numaralı tüketici elektroniği perakendecisi Media Markt, Ankara’daki 7’nci mağazasını 22 Aralık’ta ANKAmall’da hizmete açtı. Açılış gününde büyük ilgi gören mağaza, ziyaretçi akınına uğradı.

18 çalışan ve 1100 metrekarelik satış alanıyla hizmet verecek olan mağaza, VR (Sanal Gerçeklik), OEM, Oyun alanları ve son teknoloji binlerce ürünü, rakipsiz fiyatlarla tüketicilerine sunuyor.

Media Markt Türkiye, açık ara sektör lideri olma hedefiyle mağaza yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda 22 Aralık tarihinde, Ankara’daki 7’nci ve en yeni mağazasını AnkaMall’da açtı. Mağazanın açılış törenine Media Markt Türkiye İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım’ın yanı sıra yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

1443424092_Media_Markt_CEO_Yenal_G__ky__ld__r__m

Art arda mağaza ve dijitalde yatırımlarıyla ara vermeksizin büyümeye odaklandıklarını belirten Media Markt Türkiye İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım, “2016 yılında açtığımız 7 mağazanın ardından yılı kapatmadan açacağımız yeni mağazaların ilkini Ankara ANKAmall’da hizmete açmaktan dolayı mutluyuz. Media Markt olarak Ankaralı tüketicilerimizin en çok tercih ettiği marka ve şehrin lideriyiz. ANKAmall, şehrin en merkezi noktasında yer alan köklü bir alışveriş merkezi. Konum avantajıyla Ankara’daki liderliğimizi pekiştireceğimiz bir mağaza yatırımına daha imza attık. Sunduğumuz rakipsiz fiyatlar, ürün çeşitliliğimiz ve hizmet kalitemizi kentteki 7’nci mağazamıza da taşıyor, Ankaralı tüketicilerimize kişiye özel hizmetlerin de dahil olduğu benzersiz bir alışveriş deneyimi sunmaya devam ediyoruz” dedi.

1482401155_ankamall_4

Son teknolojiler Sanal Gerçeklik ve Oyun Alanları

18 çalışan ve 1100 metrekarelik satış alanıyla hizmet verecek olan mağaza, VR (Sanal Gerçeklik), OEM ve Oyun alanlarıyla, tüketiciyi son teknolojiyle buluşturuyor.

Açılışa özel fırsatlar

Ankaralı tüketicilerin yoğun ilgi gösterdiği açılışa özel olarak birçok ürün avantajlı alışveriş fırsatıyla sunuluyor. Bu fırsatların yanı sıra, Media Markt’ın anlaşmalı bankasından 2.000 TL’ye kadar yüzde 0 faizli 12 ay vadeli kredi imkanı da devam ediyor.

Cevap bırakın