Mayıs ayının en iyi Android telefonları listesi açıklandı

0

Antutu, akıllı telefonlar üzerinde performans kıyaslaması yapan ve aynı zamanda telefonlara belirli kriterlere göre puan vererek onları en iyiden en kötüye olacak şekilde sırlamaya koyan bir uygulama…

Akıllı telefonlar üzerinde puanlama yapan ve bunun yanında modelleri birbiri ile kıyaslayan Antutu, Mayıs ayının ilk 10’a giren Android telefon listesini açıkladı. Antutu, akıllı telefonlar üzerinde performans kıyaslaması yapan ve aynı zamanda telefonlara belirli kriterlere göre puan vererek onları en iyiden en kötüye olacak şekilde sıralamaya koyan bir uygulama olarak bilinir. Akıllı telefonlar üzerinde yaptığı puanlama ise özellikle kullanıcılara tarafından yakından takip edilmekte ve Antutu yorumları her zaman dikkate alınır.

Akıllı telefonların performansları konusunda önemli bir yere sahip olan ve teknoloji şirketleri tarafından da dikkate alınan Antutu, meraklıları için Mayıs ayının en iyi 10 Android telefonunu sıraladı ve bunu kullanıcılara açıkladı. Buna göre listenin ilk sırasında Nubia Red Magic 3 yer aldı. Listedeki ikinci isim ise Axon 10 Pro, üçüncü model ise Xiaomi Mi 9 Explorer Edition akılı telefon oldu.

Samsung’un amiral gemisi modelleri de var…

Samsung’un yakın zaman içinde pazara sunduğu modelleri Samsung S10 ve S10+ ise Antutu tarafından yayınlanan Mayıs ayı Android listesinin 9. Ve 10. Sırasında yer aldı. Yeni akıllı modellerin aldığı puanlar ise sırasıyla 362.450 ve 361.394 şeklinde oldu.

Cevap bırakın