Mayıs ayının en beğenilen Android oyunları

0

Bir ayı daha geride bıraktık. Android ve diğer platformlar öylesine büyüdü ki artık uygulama ve oyun seçmek iyice zorlaştı. Her ay yüzlerce hatta binlerce oyun ve uygulama platformlara dahil oluyor. Var olanlar da eklenince kullanıcıların işi iyice zorlaşıyor. Ücretli, ücretsiz, eski oyunların yeniden uyarlanması derken kendimizi yüzlerce uygulama ve oyunun arasında çaresiz bir şekilde bulabiliyoruz. Bu yazımızda işinizi biraz daha kolaylaştırmak için geçtiğimiz mayıs ayında kullanıcılar tarafından beğenilen çeşitli oyunları derledik.

Beast Brawlers

Bu ay listemizin ilk sırasında Google Play Indie Games Fesvitval’inde en çok oy alan oyunlardan biri olan Beast Brawlers var. Süper canavarlara karşı mücadele ettiğiniz oyun çok oyuncu desteğine sahip. Arkadaşlarınızla ya da dünyanın çeşitli yerlerinden kullanıcılarla birbirinizle mücadele edebiliyorsunuz. Ücretsiz olarak indirip oynayabildiğiniz oyunda, oyun içi satın alma seçenekleri mevcut. Oyunu oynadıkça çeşitli özelliklerin kilidini açıp daha etkili bir şekilde mücadele edebiliyorsunuz.

Oyunu indirmek için: https://play.google.com/store/apps/details?id=io.v2g.beastbrawlers

beast-brawlers

Shatterbrain

Listemizin ikinci sırasında adından da anlaşılacağı gibi zihninizi geliştirmeye yarayacak ve fizik kurallarını test etmenizi sağlayacak bir oyun olan Shatterbrain var. Zihin geliştirici oyunları seviyorsanız, fizik kurallarına da aşinaysanız, üstüne bir şeyleri de dağıtmaktan hoşlanıyorsanız bu oyun tam size göre. Oyunda fizik kurallarının elverdiği sürece bir çizgi çekerek topları dağıtmaya çalışıyorsunuz. Oyunu ücretsiz olarak indirip oynayabiliyorsunuz, ancak oyunda oyun içi satın alma seçenekleri mevcut. Yerçekimi sizinle olsun!

Oyunu indirmek için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.orbital.donttouchit

shatterbrain

Destiny Warfare – Infinity Ops

Sıradaki oyunumuz bir bilim-kurgu evreninde geçen çok oyuncu desteğine sahip FPS savaş oyunu olan Destiny Warfare. Oyundaki olaylar, insanlığın teknolojik gelişmenin sınırlarının ötesine geçtiği ve gezegenler arası bir savaşın yarattığı kaosun dünyayı içine çektiği uzak bir gelecekte geçiyor. Oyuncular, her biri kendine özgü beceri ve özelliğe sahip olan Acemi, Sabotajcı, Tankçı ve Muharip gibi sınıflarda takım PVP savaşlarına giriyor. Oyun, muharebe ve plazma tüfeklerinden, lazer makineli tüfeklere hatta bomba atarlara kadar birçok farklı silah seçeneğini oyunculara sunuyor. Her bir silahın kendine has özellikleri ve nitelikler bulunuyor.  Oyun ücretsiz olarak indirilip oynanabiliyor. Ancak oyun içi satın alma seçenekleri mevcut.

Oyunu indirmek için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gamedevltd.destinywarfare

destiny-warfare

Listemizin son sırasında korsan oyunlarını sevenler için bir oyunumuz var. Yeni bir rol yapma oyunu olan Pirate Tales: Battle for Treasure ile denizlerin korkulu rüyası bir korsan olup cihazınızın güvertesine çıkıp Kara Sakal, Montezuma, Davy Jones gibi birçok karakteri toplayıp denizlere hükmetmeye çalışıyorsunuz. Karakterlerinizi sürekli geliştirerek diğer korsanlara meydan okuyarak denizlerin hakimi olmaya çalışıyorsunuz. Rol yapma oyunlarından hoşlanıyor ve denizlere hükmetmek istiyorsanız bu oyun tam size göre. Oyunu ücretsiz olarak indirip oynayabiliyorsunuz. Ancak oyun içi satın alma seçenekleri mevcut.

Oyunu indirmek için: https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.crazypanda.Pirates

pirate-tales

Cevap bırakın