Marvel’s Avengers çıktı

0

Merakla beklenen Marvel’s Avengers, dünya çapında PlayStation 4, Xbox One, PC ve Stadia için satışa çıktı…

Marvel’s Avengers, oyunculara zengin bir deneyim sunuyor ve tek oyunculu Reassemble hikaye bölümünü, Avengers Initiative’in Avengers’ı dünyanın dört bir yanına ve ötesine taşıyan War Zone görevleriyle birleştiriyor.

“Marvel’s Avengers, kalbinde modern bir Süper Kahraman ortamında umutla ilgili bir oyun” diyor Geliştirici Crystal Dynamics’te Marvel’s Avengers’ın kreatif direktörü Shaun Escayg. “Orijinal hikaye bölümünde, bakış açısına odaklanan ve tartışmasız bir şekilde iyimser olan Kamala Khan, diğer adıyla Bayan Marvel yer alıyor ve tutkusunu, doğal merakını, yetenekli zekasını ve ortaya çıkan güçlerini bir komployu açığa çıkarmak için kullanıyor. Yenilmezleri yeniden bir araya getirme ve eski ihtişamlarına göre yeniden inşa etme macerası. ”

Oyunculara sürekli bir kahramanlık deneyimi sağlamak için, Marvel’s Avengers’ın anlatımı zamanla genişleyecek ve yeni kahramanlar, kötüler, görev türleri, bölgeler, öğeler ve daha fazlasını içeren yeni hikayeler oyunculara ek ücret ödemeden sunulacak.

Hayranların da bu yeni içerik için uzun süre beklemesi gerekmeyecek. Oyunun kısa süre önce duyurulan Kate Bishop ve ikonik akıl hocası Hawkeye Clint Barton’a odaklanan ilk lansman sonrası içerik sezonu, gizemli yeni Takyon görevleriyle lansmanından sadece haftalar sonra başlıyor. Kate’in Operasyonu, “Taking AIM”, Ekim ayı sonunda yeni bir kötü adam ve yeni gizemle başlıyor. Olimpik kalibreli bir jimnastikçi ve usta bir okçu olan Kate, kendine özgü Beceriler, Ekipmanlar setiyle birlikte geliyor

Cevap bırakın