Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürMarvel Unhumans’ı iptal etti!

  Marvel Unhumans’ı iptal etti!

  Inhumanslogo

  Fantastik sinemanın olmazsa olmazlarından Marvel, şüphesiz kısa süre sonra gösterime girecek Captain America: Civil War üzerinde son hazırlıklarını yapıyor. Sinema meraklıları da heyecanla gelecek bu çarpıcı yapımı bekliyor. Beklentiler bir hayli yüksek. Öte yandan biraz üzücü bir gelişme de kamuoyuna yansımış durumda. Agents of S.H.I.E.L.D. adlı diziyi konu alan Ihnumans’ın takvimden çıkarıldığı resmi olarak duyuruldu. 2019 yılına kadar gösterime girecek Marvel filmlerden maalesef Inhumans yer almayacak. Bu yapım daha önce söz konusu tarihe kadar vizyona girecek filmler arasındaydı. Durumun fantazya dünyası için hayal kırıklığı olacağı bir gerçek.

  Peki Inhumans neden iptal edildi? Yanıtı açık: Spider Man yüzünden. Sony ile gerçekleştirilen anlaşma kapsamında Spider Man’in haklarını geri alan Marvel, böylelikle takvimine yeni bir Örümcek Adam hikayesi ekleme kararı aldı. Ayrıca ikinci Ant-Man filminin de yakın gelecekte vizyona gireceği biliniyordu. Bunların doğal bir sonucu olarak da aralarında Inhumans’ın da bulunduğu bazı filmler, geri plana atıldı.

  inhumans

  Bir daha Ihnumans gündeme gelecek mi sorusunun yanıtı ise belirsiz. Zira Marvel, yeni süper kahraman filmlerine olumlu yaklaşımını geçtiğimiz günlerde şirketin başındaki isim Kevin Feige’in ağzından duyurmuş, Marvel’in yepyeni bir seriyle geleceği müjdesi de verilmişti. Ihnumans için 2019, en erken tarih olmaktan çıkmış durumda, ancak gözler 2020’de demek yanlış olmaz. Fantastik sinema dünyasından son haberleri aktarmayı sürdüreceğiz…

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN