Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürMars temalı film The Space Between Us’ın fragmanı yayınlandı

  Mars temalı film The Space Between Us’ın fragmanı yayınlandı

  The-Space-Between-Us-Official-Picture-2

  Mars, insanoğlu için binlerce yıldır merak edilen, hatta çeşitli hayallere konu olan, oyun ve sinema yapımlarında işlenen bir gezegen. Kızıl Gezegen olarak da adfediliyor ve konu edildiği sinema alanındaki yapımlara bir yenisi daha ekleniyor: The Space Between Us.

  Matt Damon’ın başrolünü üslendiği Marslı (Martian) filminin ardından gelen yapım, bu kez konuyu çok ilginç bir bakış açısıyla ele alıyor. Marslı’da Mars gezegeninde mahsur kalarak hayatta kalmaya çalışan astronotu izleyen sinema severler, bu kez ‘Dünya’da hayatta kalmaya çalışacak Marslı teması’ ile tanışacaklar. İlgi çekici olduğu bir gerçek, biraz daha detaylandırılması gerektiği de…

  Filmde Mars’ta koloni kurmak için görevlendirilen ekipten birinin hamile olduğu anlaşılıyor ve bebeği de Mars’ta ‘Mars’a geliyor’ evet, aynen böyle ve Gardner adındaki bu sürpriz bebek, 16 yaşına kadar zorluklarla dolu yabancı gezegende yaşamını sürdürüyor.

  Dünya hakkında sadece diğer astronotlar ve onların yanlarında getirdiği kitaplardan bilgi edinebilen Gardner, Dünya’ya döndüğünde kendisini bekleyen sürprizlerle karşı karşıya kalıyor.

  Vizyon tarihi 19 Ağustos 2016

  Teorik olarak bir Mars’lının Dünya’yı ziyaret etmesi şeklindeki yapımda Asa Butterfield ve Britt Robertson gibi genç yıldızlar başrollerde yer alıyor. 19 Ağustos’ta vizyona girecek filmin fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

  [vsw id=”x73-573aWfs” source=”youtube” width=”425″ height=”344″ autoplay=”no”]

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN