Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürMagSafe uyumlu taşınabilir şarj cihazları

  MagSafe uyumlu taşınabilir şarj cihazları

  MagSafe uyumlu şarj cihazları, mıknatıslı yapısıyla kablosuz şarj deneyimini ileri noktaya taşıyan aksesuarlar. Akıllı telefonunuza yapışan bu yenilikçi aksesuarlar, iPhone cihazlarınızı güvenli bir şekilde hızlı olarak şarj etmenizi sağlıyor. Bu yazıda MediaMarkt internet mağazasından seçtiğim MagSafe uyumlu şarj cihazlarına yakından bakıyoruz. Hazırsanız, gelin hemen başlayalım:

  BASEUS Magsafe Mini Wireless 6.000 mAh

  BASEUS Magsafe Mini Wireless 6.000 mAh

  6.000 mAh kapasiteli ve 20W güç sağlayan Baseus firmasının MagSafe Mini model taşınabilir kablosuz şarj cihazı, iPhone akıllı telefonlarınız için ideal aksesuarlardan biri. Type-C bağlantı dsetekli olan ve 4 saatte şarj olan MagSafe uyumlu bu cihaz, güç içinde size ekstra enerji sağlıyor. 8X12 cm boyutlarında olan BASEUS MagSafe Mini 250 gram ağırlığında.

  BASEUS MagSafe Wireless 10.000 mAh

  BASEUS MagSafe Wireless 10.000 mAh

  Batarya kapasitesi daha yüksek taşınabilir şarj cihazı arayanlara Baseus 10.000 mAh kapasiteli bir alternatif de sunuyor. 20W güç sağlayan stand özellikli bu taşınabilir şarj cihazı, batarya seviyesi ve şarj düzeyini gösteren bir ekrana sahip. Hızlı şarj özelliği olan bu aksesuar, MagSafe kablosuz şarj teknolojisini destekliyor. Ürün Type-C uyumlu.

  ANKER 622 Magsafe 5000 mAh

  ANKER 622 Magsafe 5000 mAh MagGo

  Kablosuz şarj için ANKER’in Magsafe uyumlu 5000 mAh kapasiteli bu ürünü seçeneklerden biri. Masa üstünde durması için katlanabilir ayağı bulunan ANKER 622 MagSafe, iPhone telefonları kablosuz şarj etmek için başarılı çözümler arasında yer alıyor. Farklı renk seçenekleri de bulunan bu cihazın hızlı şarj destekli olması önemli avantajlardan.

  CELLULARLINE Magsafe 5.000MAH

  CELLULARLINE Magsafe 5.000MAH

  Listeme aldığım son ürün, CELLULARLINE firmasının MagSafe destekli 5000 mAh kapasiteli taşınabilir şarj cihazı. Type-C uyumlu bu aksesuar, iPhone akıllı telefonları her yerde şarj etmek için pratik ürünlerden biri. Küçük boyutuyla kolayca taşınan bu aksesuar, hızlı şarj destekli oluşu nedeniyle telefonunuzun enerjisi azaldığında kısa sürede ek enerji sağlayabiliyor.

  Sorularınız olursa yorumlardan bana ulaştırabilirsiniz

  MediaMarkt internet mağazasından seçtiğim MagSafe uyumlu taşınabilir şarj cihazları bu kadar. Tabii ki daha fazla seçenek raflarda mevcut. MediaMarkt internet mağazasında satışa sunulan tüm taşınabilir şarj cihazı modelleri için buradan bilgi alabilirsiniz. Konuyla ilgili sorularınız olursa, aşağıdan yorum bırakarak bana ulaştırabilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın.

  Twitter’da beni takip edin: https://twitter.com/melihbayramdede

  YouTube kanalıma abone olun: https://www.youtube.com/c/melihbayramdede


  MediaTrend’de yayınlanan diğer yazılarıma göz atmak ister misiniz?

  TCL 30 SE akıllı telefon kullanıcısına neler sunuyor?

  TCL 30 SE akıllı telefon kullanıcısına neler sunuyor?

  Profesyonel yaklaşım: Logitech G502 Lightspeed oyuncu faresi

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN