MacBook için GeForce Now müjdesi!

0

MacBook iş ve günlük kullanımda oldukça sevilen ve tutulan bir dizüstü bilgisayar. MacOS sayesinde ömrü hayli uzun olan MacBook modelleri tek bir noktada sıkıntı yaşıyorlardı; oyun oynama.

Son yıllarda Apple’ın daha güçlü işlemciler ve grafik yongaları kullaması sayesinde bu açık büyük bir oranda kapandı. Artık Steam üzerinde satışa çıkan oyunların yüzde 75’i MacBook modellerinde de erişilebilir oluyor. Yine de, daha fazlasını istiyorsanız, NVIDIA ve Apple’ın size güzel bir sürprizi var.

GeForce Now platformu kısa bir süre içerisinde MacOS için de hizmete açılacak. Günümüzün yüksek hızlı internet bağlantıları oyunları bulut üzerinden de oynayabilmemize olanak sağlıyor. Şirket de bu avantajı sonuna kadar kullanma peşinde.

Peki, GeForce Now Mac kullanıcıları için neler sunacak? Aboneler, platform üzerinde bulanan oyunları, aktif internet bağlantısı üzerinden en yüksek ayarlarda kolayca oynayabilecek. NVIDIA sunucuları üzerindeki GTX ekran kartlarıyla güçlendirilmiş bu makineler kullancılara açık olacak.

MacBook için gelecek GeForce Now oyunları

En az 50 MB/Saniye bağlantı gereken bu oyunların listesi ise şu şekilde. İleride yeni oyunların da platforma eklenmesi bekleniyor.

League Of Legends
PlayerUnknown’s Battleground
Rocket League
The Witcher 3
Fallout 4
Destiny 2
Overwatch
Middle Earth Shadow of War
World Of Warcraft

Cevap bırakın