M3 çip ailesine sahip yeni MacBook Pro tanıtıldı

0

M3 çipe sahip 14 inç MacBook Pro, 62.999 TL’den başlayan fiyatla sunuluyor…

Apple, yeni MacBook Pro serisini duyurdu. Yeni MacBook Pro modelleri yepyeni M3 çip ailesi ile sunuluyor: M3, M3 Pro ve M3 Max. Yeni nesil GPU mimarisine ve daha hızlı bir CPU’ya sahip M3 ailesi, MacBook Pro’ya daha da iyi performans ve olağanüstü yeni beceriler kazandırıyor.
M3 çipe sahip yeni 14 inç MacBook Pro, hem günlük görevler için ideal hem de profesyonel uygulamalarda ve oyunlarda olağanüstü düzeyde sürdürülebilir performans sunuyor. Kreatif işlerle uğraşan kişiler, öğrenciler ve girişimciler için ideal olan model satışa sunuluyor.
M3 Pro çipe sahip 14 inç ve 16 inç MacBook Pro, daha da fazla performans ve ekstra birleşik bellek desteği sayesinde kod yazanlar, kreatif işlerle uğraşan kişiler ve araştırmacılar gibi kullanıcılar için daha zorlu iş akışlarıyla çalışmayı mümkün kılıyor. M3 Max çipe sahip 14 inç ve 16 inç MacBook Pro, bilgi işlem sınırlarını zorlayan performans ve beceriler sunuyor.
İddialı bir GPU’ya, güçlü bir CPU’ya ve 128 GB’a kadar birleşik bellek desteğine sahip M3 Max çipli MacBook Pro, yapay öğrenme programcıları, 3D sanatçıları ve video editörleri gibi kullanıcılar için profesyonel uygulamalarda multitasking yapmaya ve ileri seviye iş akışlarına imkan tanıyor.

“MacBook Pro gibisi yok. Apple çipin olağanüstü güç verimliliği sağlayan performansı, 22 saate kadar pil ömrü, göz alıcı Liquid Retina XDR ekran ve çok çeşitli bağlantı seçenekleri sayesinde MacBook Pro kullanıcılara hayatlarının en iyi işini çıkarmaları için güç veriyor.” diyen Apple’ın Donanım Mühendisliğinden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı John Ternus sözlerini şöyle sürdürdü: “Yeni nesil M3 çipler ile bir profesyonel laptopun yapabileceklerinin çıtasını yine yükseltiyoruz. MacBook Pro’yu ve sınıfının en iyisi becerilerini bugüne kadarki en geniş kullanıcı kitlesine sunmaktan heyecan duyuyoruz. Ayrıca, Intel tabanlı MacBook Pro’dan geçiş yapacak kullanıcılarımızı da her açıdan ezber bozan bir deneyim bekliyor.”
Cevap bırakın