Lynk & Co’nun konsept otomobilinde internet bedava

0

https_blueprint-api-production.s3.amazonaws.com_uploads_card_image_451305_9dbe92ca-07be-474d-a7fe-ff1b5a25917b

Otomobil dünyasında adı çok da duyulmayan markalardan biri olan Lynk & Co’nun yeni konsept otomobilinde internet ücretsiz olarak sunuluyor. İlgi çekici detaylar söz konusu…

Geçtiğimiz yılın ekim ayında tanıttığı SUV ile otomobil ekosistemi adına inovatif bir marka olacağının sinyallerini veren Lynk & Co, tanıttığı yeni konsept otomobilinde internet ücretsiz şekilde sürücü ve yolcuların kullanımına sunuyor. Çin’de tanıtılan ve Lynk & Co 03 adıyla gelen sedan otomobil, konsept olarak nitelendirilse de yola çıkmaya hazır, tamamlanmış bir görünüm sergiliyor. Peki ücretsiz internet özelliği de nesi?

https_blueprint-api-production.s3.amazonaws.com_uploads_card_image_451290_42dc1fb8-3515-4770-b18f-d99acc76b059

Otomobilin kendi bulutu bulunuyor ve internet erişiminin de her zaman ücretsiz olarak sağlanacağı kaydediliyor. Kendi mobil uygulamasının yanı sıra bir de açık API’e sahip olduğu belirtiliyor. Otomobilin ön panelindeki büyük dokunmatik ekran, sağlanılan internet sayesinde çokyönlü bir kullanım sunarken, aracın içerisinde yer alan paylaşım düğmesinin de erişimi diğer yolcuların da kullanabileceği bir yapıya getiriyor. Aracın satın alınmasıyla birlikte internet faturası ödeme durumunu rafa kaldırılması mümkün görünüyor.

2017 sonuna doğru Çin’de satışlarına başlanacağı duyurulan 01’in sonraki süreçte ABD ve Avrupa pazarlarına da sunulacağı bildirildi. Tüm Lynk & Co otomobillerinde ömür boyu garantinin de sunulmasının gündemde olduğu aktarılan detaylar arasında.

Cevap bırakın