Logitech’ten yeni Prodigy serisi oyuncu ekipmanları

0

Ekran Resmi 2016-09-08 23.22.51

Oyun aksesuarları denildiği zaman akla gelen ilk markalardan biri olan Logitech, yeni ürünlerini duyurdu. Bütçe dostu ekipmanlar, Prodigy serisi adı altında geliyor.

PC ekipmanlarının gittikçe daha pahalı olmaya başladığı günümüzde Logitech’ten mütevazi fiyatlı ama son derece iddialı yeni modeller geldi. Prodigy serisi, kalite ve uygun fiyatın bir arada sunulmasını hedefliyor gibi. Peki seride hangi ürünler var? Özellikleri nasıl? İşte yanıtlar…

Logitech G213 Prodigy klavye

Logitech’in ikonik modellerinden G810’a benzerliği ile dikkat çeken G213 model kodlu klavye (üstte), RGB ışıklandırma, su sıçramalarına karşı dayanıklılık, özelleştirilebilir tuşlar, fonksiyonel kullanım detayları ve medya tuşlarıyla ön planda olmayı başarıyor. Fiyatının ise G810’dan yaklaşık yüzde 50 daha düşük olacağı kaydediliyor. Fiyatıyla ilgi gören bir model olması beklenen G213’ün mekanik bir klavye olmadığını belirtelim.

Ekran Resmi 2016-09-08 23.24.32

Logitech G403 Prodigy Mouse

Bir diğer ürün ise Logitech G403 Prodigy Mouse. Tasarımıyla ilgi çeken oyuncu mouse’unun şirketin üst segmentteki modellerinde kullanılan PMW3366 sensörüne sahip olduğu belirtiliyor.

Logitech 231 Prodigy Kulaklık

Diğer ürün ise Logitech 231 Prodigy kulaklık seti. Uygun bir fiyat etiketiyle gelmesi beklenen kulaklık setinin ses konusunda ise iddialı olacağı, konforlu kullanımıyla beğeni kazanacağı belirtiliyor. Logitech’in yeni ürünlerinin Türkiye satışlarının ne zaman başlayacağı henüz açıklanmış değil.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın