Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerDonanımLogitech’ten Yapay Zeka ile donatılmış kulaklık Zone Wireless 2

  Logitech’ten Yapay Zeka ile donatılmış kulaklık Zone Wireless 2

  Logitech’in yeni toplantı kulaklığı Zone Wireless 2, toplantıların tüm katılımcıları için özelleştirilebilen Gürültü Engelleme özelliği ile iki yönlü profesyonel bir ses deneyimi sunuyor.

  Gürültülü çalışma ortamlarında gürültüsüz bir konuşma deneyimi için tasarlanmış ve iki yönlü gürültü engelleme deneyimi sunan özelleştirilebilir bir iş kulaklığı olan Zone Wireless 2, yapay zeka destekli teknolojisi ile benzersiz bir çalışma deneyimi sunuyor. Uzaktan gelen sesleri bile bastıran gürültü engelleyici 4 adet mikrofonu, hibrit Aktif Gürültü Engelleme (ANC) ve kişiselleştirilmiş stereo ses özelliği ile profesyonellerin gürültülü ortamlarda dikkatleri dağılmadan çalışmalarına yardımcı oluyor.

  Günümüzün hibrit çalışma ortamlarında iş profesyonellerinin farklı mekanlarda çalışırken, hemen hemen her çalışma alanında gürültü ve düşük ses kalitesi motivasyonunu ve verimliliği olumsuz etkileyebilir. Son zamanlarda yapılan “Hibrit İş Yaşamı İçin Çalışanların Donatılması” adlı çalışma, evden çalışanların %85’inin ses sorunlarıyla başa çıkmakta zorlandığını, bunun arka plandaki gürültüden veya bilgisayar hoparlörlerinden gelen düşük ses kalitesinden kaynaklandığını ortaya koyuyor. Aynı çalışma, hibrit çalışanların kaliteli kulaklıklar gibi modern işbirliği araçları ile yeterince desteklenmediğini de gözler önüne seriyor.

  Logitech Operasyon Direktörü (COO) Prakash Arunkundrum, Zone Wireless 2’yi ‘’Teknolojide yüksek bir kontrol, hassasiyet ve yenilik düzeyine ihtiyaç duyan profesyoneller için geliştirilmiş şimdiye kadar ki en üstün Logitech iş kulaklığı” olarak nitelendiriyor. Düşük bir karbon ayak izi ile tasarlanan Zone Wireless 2’yi, iş yaşamında yüksek performans elde edebilmek için yapay zeka ve yüksek teknoloji ile inşaa ettiklerini vurgulayan Prakash Arunkundrum, “Zone Wireless 2, özellikle karşı tarafın gürültü engelleyen bir kulaklık takmadığı durumlarda bile, görüşme sırasında karşı taraftan gelen arka plan gürültüsünü bastırmasına olanak tanıyarak iklii bir fayda sağlıyor.’’ diyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN