Logitech’ten iş profesyonellerine yönelik yeni kulaklıklar

0

Logitech, iş profesyonelleri için özel olarak tasarladığı kulaklıkları duyurdu: Zone True Wiresless ve Zone Wired…

Logitech’in Ağustos ayında piyasaya süreceği, önde gelen video konferans platformları tarafından da onaylı yeni Zone True Wireless ve Zone Wired Kulaklıkları görüntülü konferans aramalarında daha akıllı çözümler sunarken, cihazlar arasında ideal bağlantısıyla öne çıkıyor.

Logitech, üç büyük video konferans platformu olan Google Meet, Microsoft Teams ve Zoom tarafından onaylı Zone True Wireless ve Zone Wired’ı piyasaya sürmesiyle, profesyonellerin iş yaşamlarında çalışma arkadaşlarıyla tüm anlarda ideal ses kalitesiyle bağlantı kurmalarına yardımcı oluyor.

Hibrit çalışma sisteminin yaygınlaşmasıyla ile birlikte, farklı çalışma alanlarından görüntülü toplantılara katılan çalışanlar için bağlantı kurmak daha da önemli hale geldi. Logitech Zone True Wireless kulakiçi kulaklık, iş profesyonellerinin ihtiyacına yönelik sunduğu güçlü ses ve incelikli tasarımıyla görüntülü konuşma ve toplantı deneyimini üst seviyeye çıkarıyor.

Birinci sınıf gürültü önleyici mikrofonu ve Active Noise Cancellation(Aktif Gürültü Önleme) özelliği ile donatılan Zone True Wireless, dikkat dağıtan ortamlarda bile toplantı aramalarında çok net ses kalitesi sağlıyor. Zone True Wireless kulaklık, minimalist ve modern tasarımının yanı sıra şık bir görünüm ve video konferans aramalarında yüksek kalitede bir ses sunuyor.

Logitech Video Konferans Sistemleri Genel Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Scott Wharton, “…Zone True Wireless ve Zone Wired Earbuds, tasarımdan ve ses kalitesinden ödün vermeden; görüntülü konferans aramalarında iyi görünmek isteyenlere, alanında en iyi video platformları tarafından onaylanan, sınıfının en iyi ses kalitesine sahip donanımıyla üstün performans sunuyor.” dedi.

Cevap bırakın