Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Satın Alma RehberiLogitech’den yılbaşı hediye fikirleri

  Logitech’den yılbaşı hediye fikirleri

  Logitech’in stil sahibi ekipmanları tasarımları kadar işlevselliğiyle de dikkat çekerek güzel bir hediye seçeneği oluyor.

  Logitech, yeni yılda sevdikleri için hediye arayışında olanların heyecanına ortak oluyor.  Teknolojiyi tasarım ile buluşturan Logitech, rengârenk mouse ve klavyelerden, ergonomik ürün arayışında olan kullanıcılara, oyun dünyasına yeni giriş yapanlardan,  profesyonel oyunculara kadar alternatif hediye seçenekleri sunuyor.

  Yılbaşı hediyelerinin çok sevilen ikonik ikilisi, K380S Klavye & Pebble M350S Mouse yeni tasarım ve renkleriyle Pebble 2 Koleksiyonunda buluştu. Pebble 2 Koleksiyonu, işlevsel, stil sahibi ve çevre dostu tasarıma sahip olmasıyla öne çıkıyor.

  Logitech’in yazılım geliştiricileri, tasarımcılar ve ileri düzey kullanıcılar için tasarladığı premium Master Serisi’nin en yeni üyeleri; MX Keys S, MX Anywhere 3S ve MX Master 3S profesyonellerin yılbaşı hediye listesinde yer alıyor.

  Lift Vertical Ergonomik Kablosuz Mouse ve ERGO Serisinin en yeni ürünü olan Wave Keys Kablosuz Ergonomik Klavye, yeni yılda aktif bir yaşama ve sağlıklı alışkanlıklara yönelirken konforu masasına da taşımak isteyenlere alternatif oluyor.

  Görüntülü görüşmelerin yüksek kalitede gerçekleşmesini sağlayan Brio 4K Web Kamerası, evden, ofisten ve hibrit çalışanların kurtarıcısı oluyor. Kulaklıkla toplantıya girmenin, ardından müzik dinlemenin rahatlığını stil sahibi bir seviyede yaşamak isteyenler için berrak ses deneyimi sunan Zone Vibe 100 Kulaklık gürültü önleyiciliği sayesinde arka plan seslerini yok ediyor ve daha iyi odaklanmayı sağlıyor.

  Logitech G’den yeni yılda oyunseverleri mutlu edecek alternatifler 

  Logitech G203 LIGHTSYNC, hem erişilebilir hem de kaliteli mouse arayanlar için iyi bir alternatif olarak öne çıkıyor. Her seviyeden oyuncu için tasarlanan G213 Prodigy Oyuncu Klavyesi  şık tasarımı ve sıvılara karşı dirençli yapısıyla dikkat çekiyor.

  Logitech G’nin hafifliğiyle öne çıkan G435 LIGHTSPEED Kablosuz Oyuncu Kulaklığı, siyah & neon sarı, mavi & ahududu, beyaz & bebek mavisi gibi ikili renk kombinasyonlarıyla oyuncuların kişiselleştirilmiş tarzlarını sergilemelerine olanak sağlıyor.Hız ve konforun buluşma noktası G513 Clicky Klavye’den geçerken G305 LIGHTSPEED Kablosuz Oyuncu Mouse’u oyun tutkunu sevdiklerinizin yüzünü güldürüyor.

  G502 X serisi ürünler   G502 X Kablolu Oyuncu Mouse, G502 X LIGHTSPEED Kablosuz Oyuncu Mouse ve G502 X PLUS Kablosuz Oyuncu Mouse, oyun oynarken hız ve konfor sağlıyor.

  G733 Kablosuz Oyuncu Kulaklığı, oyuncuların herhangi bir kablo olmaksızın ihtiyaç duydukları performansı sağlıyor. Beyaz, mavi, lila ve siyah renk seçenekleri ile oyuncuların tarzlarını yansıtmasına imkân tanıyor.

  Yeni PRO X Serisi, siyah, beyaz ve pembe renkleri ile oyuncuların gönüllerinde taht kuruyor. Yeni PRO X Serisi’nin üyeleri, Logitech G PRO X 2 Wireless Oyuncu Kulaklığı, PRO X Superlight 2 Mouse ve Logitech PRO X TKL Klavye profesyoneller için  oyun performansını artıran ürünler arasında yerini alıyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN