Logitech RightSight 2.0 ile tanışın

0

Rally Bar ve Rally Bar Mini için geliştirilen yapay zeka destekli yazılım, daha kapsayıcı toplantılar oluşturmak amacıyla benzersiz bir çift kamera sistemi kullanıyor. 

Logitech, görüntülü aramalar sırasında hem konuşmacının hem de toplantı odasının görüntüsünü aynı anda ekranda sunan RightSight 2.0 yazılımıyla, hibrit çalışanlar için daha eşitlikçi bir deneyim imkanı sunuyor. Katılımcılar,  RightSight 2.0 otomatik kadrajlama teknolojisi sayesinde aktif konuşmacıyı takip ederken aynı anda gruptan bir kişinin diğerine işaret etmesi veya beyaz tahtaya yazması gibi hareketleri de takip edebiliyorlar.

Pandemi ile birlikte iş hayatı uzun vadeli bir hibrit çalışma sistemine adapte olmaya başlamışken, Logitech, farklı katılımcıların fiziksel bir toplantıda yaşayacakları sürükleyici ve kapsayıcı deneyimleri dijital toplantılarda da sunabilmek adına yazılım zekasını geliştirmeye devam ediyor. Logitech RightSight 2.0 ile dijital toplantıları şimdi ve gelecekte daha interaktif ve eşitlikçi hale getirmeyi hedefliyor.

RightSight 2.0, insanların odadaki yerleşimini ve seslerinin yerini tespit etmek için ses ve video zekasını birleştirir. Speaker View, aktif konuşmacının ve tüm grubun resim içindeki görüntüsünü* oluşturmak için Rally Bar ve Rally Bar Mini’deki iki kamera sistemini kullanan yeni bir moddur. Aktif konuşmacı, konuşmacı değiştikçe düzgün bir şekilde kaydırma ve yakınlaştırma yapan ana kamera kullanılarak çerçevelenirken, geniş açılı AI Vizör, odayı çerçeveleyerek uzaktaki katılımcıların tüm toplantı sürecini net bir şekilde görmesini ve duymasını sağlar. IT yöneticileri, ekiplerine en uygun şekilde Konuşmacı Takibi ve Grup Takibi (RightSight’ın orijinal otomatik kadrajlama uygulaması) arasında geçiş yapma esnekliğine sahiptir.

Cevap bırakın