Logitech R500 Laser Presentation Remote duyuruldu

0

Logitech, uzaktan kumanda kategorisindeki Spotlight için yazılım güncellemelerini ve daha iyi sunumlar için tasarladığı Logitech R500 Laser Presentation Remote’u duyurdu.

Spotlight sunum kumandasına gelen yazılım güncellemesi, ekran içeriğini ilgi çekici bir şekilde vurgulayan ve büyütürken, sunumdaki odak noktaların altının daha iyi çizilebilmesini sağlıyor. Logitech, Spotlight için yayınladığı yazılım güncellemelerinin yanı sıra yeni ürünü R500 Laser Presentation Remote sayesinde, profesyonellerin daha iyi sunum yapabilmelerine yardımcı olmayı hedefliyor.

Premium Spotlight uzaktan kumanda, TV/LED ekranlarında, çevrimiçi web toplantılarında, çoklu ekran kurulumlarında ve geleneksel projektörlerle birlikte kullanılabiliyor.

Logitech Presentation Software ile kolaylıkla eşleşen kumandanın son yazılım güncellemesiyle, ekrandaki açıklamalar istenilen yere taşınıp bırakılabiliyor ve zamanlayıcı sayesinde belirli zaman aralıklarında titreşim uyarıları alınabilecek şekilde ayarlanabiliyor.

Yeni Logitech R500 Laser Presentation Remote, projektör ekranı, flip chart veya 3D modelleriyle fiziksel tip sunumlar için ideal olmasıyla öne çıkıyor. 20 metreye kadar uzaklıktan kullanılabiliyor.

Daha etkili sunuşlar için Spotlight’ta ve sunum kategorisinde yenilik yapmaya devam ettiklerini belirten Logitech Küresel Portföy ve Marka Yöneticisi Anatoliy Polyanker, “Mükemmel sunumlar gerçekleştirmeye olanak sağlayan Spotlight uzaktan kumandamıza gelen son güncelleme, kullanıcıların beklentilerini içeren önemli kişiselleştirme özelliklerini de beraberinde getiriyor.” dedi.

Cevap bırakın