Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerDonanımLogitech "Logi" oldu!

  Logitech “Logi” oldu!

  Logi-Product-Teaser

  PC kullanıcılarının aşina olduğu markalardan Logitech, çevre birimleri ve aksesuarları ile tanınıyor. Aynı zamanda tabletler için klavye, mouse, joystick, gibi çeşitli ürünler geliştiren şirketin marka ismini ve logosunu değiştirdiği açıklandı.

  Şirket açıklamasına göre Logitech, bundan sonra “Logi” adı ile faaliyetlerine devam edecek. Rebranding olarak adlandırılan adımın gerekçesi ise gelen açıklamalara göre oldukça kavramsal; teknolojinin hayata dair her alanda olması…

  Logitech Başkan Yardımcısı Charlotte Johs, bir internet sitesine konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Teknoloji her yerde… Teknoloji havadaki nefesinizde… Giydiğiniz kıyafetlerde… Gelecekte teknoloji artık size bir şey anlatmayacak”

  logi-logitech

  Öte yandan Logitech adıyla gelecek ürünlerin bir süre daha tüketicilere sunulması bekleniyor. Logi markası ise gelecekte özellikle teknoloji raflarının aksesuar bölümlerinde sıklıkla tüketicilerin karşısına çıkacak. Markanın çok köklü bir isim değişikliğine gitmemesi algıya hızlıca yerleşmesinin önünü açacak önemli bir etmen olarak yorumlanıyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN