Logitech K380 Multi-Device ile tanışın

0

Kompakt ve hafif tasarımı ile dikkat çeken Logitech K380 Multi-Device Bluetooth Klavye, kullanıcıların çalışma alanlarını renklendiriyor…

Uzaktan çalışma son dönemin zorunlu trendlerinden. Koronavirüs salgını ile başlayan zorunluluk, aradan bir yılı aşkın süre geçmesine karşın çoğu işletme açısından devam ediyor. Üstelik süreci salgın sonrasında sürdürme planlarına işaret eden haberlerle de sıklıkla karşılaşıyoruz. Evden çalışma, en nihayetinde yadsınamaz bir gerçek halinde ve bu kapsamdaki teknolojik çözümlerin sayısında da artış kaydediliyor. İşte bu noktadaki en yeni ürünlerden biri de Logitech’ten geldi…

Logitech, tüm Bluetooth kablosuz cihazlara bağlanabilen, K380 Multi-Device Bluetooth klavyesinin yeni renk seçeneğiyle kullanıcıların çalışma alanlarını renklendiriyor. Alandan tasarruf sağlayan klavye, bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlar için masa üstünde yazmanın rahatlığını ve kolaylığını sunuyor.

K380 yeni Gül rengiyle birlikte, masasında şıklık arayan genç kullanıcılara hitap ederken, kompakt fakat şık bir klavye arayan yazılımcıları da unutmuyor. Gül rengine alternatif olarak siyah rengi de bulunan K380 klavye, hayat tarzlarını çalışma ortamına da yansıtmak isteyen gençlerin, şıklığa ve estetiğe her ortamda değer veren kadınların ortak tercihi haline geliyor.

Kompakt ve hafif Logitech K380 Multi-Device Bluetooth Klavye, ofiste, evde, kafede veya akla gelebilecek herhangi bir yerde kullanıcıların dilediği gibi çalışabilmesini sağlayıp verimliliği artırırken, renk seçenekleri ve tasarımıyla da çalışma hayatına keyif katıyor. Easy-Switch® teknolojisine sahip klavye, bir tuşa dokunarak üç cihaz arasında kolayca geçiş yapmayı sağlıyor.

Cevap bırakın