Logitech G303 Oyun Mouse’unun “Shroud” serisi tanıtıldı

0

Michael “Shroud” Grzesiek’in dikkat çektiği noktalar göz önünde bulundurularak yeniden düzenlenen ve maksimum performans için tasarlanan G303 Oyun Mouse’u yenilenen tasarımıyla oyun deneyimine farklı bir boyut getiriyor.

Logitech G, dünyanın en popüler oyun yayıncılarından biri ve eski profesyonel oyuncu Michael “Shroud” Grzesiek ile birlikte yüksek performans beklentilerini karşılayacak şekilde yeniden tasarlanan G303 Kablosuz Oyun Mouse’unu tanıttı.

Logitech G ile yaptığı işbirliğinin önemini vurgulayan Michael “Shroud” Grzesiek, “Logitech ile bir mouse tasarlamak benim için bir hayalin gerçekleşmesiydi. Yeniden tasarlanan G303, tüm zamanların en sevdiğim mouse’u… Bunu tasarım ilhamı olarak kullandık ve mükemmel bir mouse yarattık. Logitech G ile işbirliği yapmak harika bir deneyimdi ve bu mouse ile gurur duyuyorum” dedi.

Logitech G303 kablosuz oyun mouse yeniden tasarlandı

Shroud, hızlı hedef almasıyla tanınan G303 kablosuz oyun mouse’unun hassasiyetini, doğruluğunu, şeklini ve verdiği hissi seven bir oyuncu. Logitech G, orijinal G303’ün kendi özel gereksinimlerini ve tercihlerini karşılayacak şekilde nasıl geliştirileceğini tam olarak anlamak için Shroud ile yakın bir şekilde çalıştı. Shroud için mouse’un şeklini geliştirdi ve güncelledi, yan tuşları yeniden konumlandırdı, tuşların konumunu değiştirdi, ağırlığı ayarladı hatta parmak tutuş konumunu yaklaşık olarak belirlemek için ince işaretler dâhil edecek kadar ileri gitti ve bunların hepsini Shroud için mükemmel mouse oluşturmak amacıyla yaptı.

Cevap bırakın