Logitech G213 Prodigy İnceleme

Uygun fiyata yüksek performans

0

Okullar tatile girdi ve iyi bir oyun deneyimini hak eden tüm oyunculara şimdiden iyi eğlenceler diliyorum. Bu iyi oyun deneyiminde yanınızda başarılı bir klavye olmasını tercih edecek arkadaşlar için Logitech’in G213 Prodigy ürününü burada biraz anlatacağım.

Uygun fiyatı ve performansı ile dikkatimizi çeken G213 Prodigy, Logitech’e özel Mech-Dome tuş yapısı, 4mm hareket mesafesi ve sessiz çalışma yapısı ile başarılı bir uyum sağlıyor. Bir klavye için oyun keyfinin en önemli kısmı sessiz olması ve bizi yormaması diyebiliriz. Bu açıdan baktığımızda az önce söylediğim özellikler ile Logitech G213 Prodigy oldukça başarılı sonuç veriyor.

 

Bu performansın yanına çağımızın en tatlı özelliği olan RGB desteğini de ekleyin. Lightsync ile birlikte RGB fikri oynadığınız oyuna ve oyun profillerinize göre şekil değiştiriyor. Dümdüz yanan sabit klavye ışıklarına göre sizi daha fazla motive eden rengarenk bir klavye ile mücadeleye katılabilirsiniz. Logitech Gaming Software üzerinden çeşitli ayarlarını yapabileceğiniz gibi tüm güncellemeleri de bu yazılım ile takip edebilirsiniz.

Tuşların hareket alanı ve performansına bir parantez açmamız gerek. Çoğu klavyenin ve oyuncunun korkulu rüyası içtiği çayı, kahveyi klavyesine döküp bozmasından yanadır. Bu konuda G213 Prodigy membran ve çevre yapısını 60 ml sıvı dökülmesine göre dizayn etmiş. Böylelikle belli ölçüde sıvı dökülmesinde klavyeye zarar gelmesi engellenmiş.

Oyuncu açısından bu klavyede sunulan en iyi noktalardan biri bilek desteği ve ayarlanabilir ayaklar. Mekanik olan klavyelerin bazılarında bilek desteği gelmiyor ve bu durum kullanıcı için uzun saatler PC başında kaldığında eziyet verici bir durum haline geliyor. Bu ikilinin birlikte sunulması ile oyuncular ya da genel anlamda bu ürünü kullanacak kişiler bileklerini zora sokmadan kullanabilirler.

 

FİZİKSEL ÖZELLİKLER

  • Yükseklik: 218 mm
  • Genişlik: 452 mm
  • Derinlik: 33 mm
  • Ağırlık: 1.000 g
  • Bağlantı Türü: USB 2.0
  • USB Protokolü: USB 2.0
  • USB Hızı: Tam Hız
  • Gösterge Işıkları (LED): Var
  • Arka plan aydınlatma: RGB (5 Alan)
  • Kablo Uzunluğu (Güç/Şarj): 1,8 M

Ayrıca hatırlatmakta fayda var, 15 Ocak – 5 Şubat 2019 tarihleri arasında seçili Logitech G PC Gaming ürün ailesi ürünlerinden satın alan herkes, stoklarla sınırlı kampanya kapsamında %25’e varan indirimlerden yararlanabiliyor. Okulların kapanmasıyla birlikte sömestr tatiline girecek öğrencileri de sevindirecek kampanya, G300S, G231, G213, G430, G502 ve G413 ürünlerinde geçerli olacak.

Ürünü beğendiyseniz buraya tıklayarak hemen satın alabilirsiniz

Cevap bırakın