Logitech G203 Lightsync İnceleme

0

Oynadığınız oyunda başarılı olmanın yolu yetenek kadar doğru ekipmanı kullanmaktan geçer. Uygun fiyatla yüksek performans için tercih edebileceğiniz Logitech G203 Lightsync ürünü konuğumuz.

Logitech G203 Lightsync klasik bir 6 tuşlu mouse görünümünün arkasında çok daha fazlasını bulunduruyor.  200 – 8.000 DPI arasında ayarlanabilir hassasiyet seviyesini Logitech G HUB yazılımı üzerinden oyunculara sunuyor. Yüksek teknolojinin klasik mouse tasarımı ile birleşmesinin ötesine geçmek için Lightsync RGB aydınlatma çözümü ile donatan Logitech, farklı renklerde ve tarzlarda kişiselleştirilmiş oyun deneyimini de oyuncuya servis ediyor.

Canlı animasyonlar, oyun ve içerik odaklı ayarlar ile 16,8 milyon renk arasından seçim yapmak tabii ki kullanıcıya kalıyor. Bu noktada donanımın gücü kadar o gücün arkasındaki Logitech G HUB’ın kendini geliştirmiş sürümü de oldukça fayda sağlıyor. Piyasada bulunan çoğu oyuncu ekipmanı ile sunulan yazılımından çok daha iyi çalışılmış ve geliştirilmiş olan Logitech G HUB, sisteme bağlı olan donanımların kolayca özelliklerine erişim, donanımların kolayca özelleştirilmesi, sese ve ekrana göre RGB özelliğinin değişmesini en kolay adımlarla size ayarlatabiliyor.

Yaptığınız ayarları 5 farklı profil olarak kendi üzerinde tutabilmesi ve işlemlerinizi bunlar arasından hızlıca yapabilmeniz büyük bir kolaylık ve hakimiyet sağlıyor. Hakimiyet sağlayan bir diğer nokta ise standart 6 tuşlu mouse tasarımı üzerine kurgulanan ürün, bize yapı olarak yeni bir cihaza alışma sürecinin ötesinde, en hızlı şekilde oyuna odaklanmamızı ve salt performans göstermemizi sağlayan bir noktaya çekiyor. Tasarımın en önemli noktası tuş hassasiyeti ve gerginliğinin yine oyunculara özel deneyim odaklı üretimi diyebiliriz. Sol ve sağ büyük tuşlar, Logitech G’nin özel geliştirdiği yaylı mekanizması ile güçlendirilmiş ve defalarca tıklama kapasitesine sahip.

Renk kombinasyonu olarak şu an ülkemizde siyah ve beyaz modelleri ile satışta olan Logitech G203 Lightsync, hem performans hem de göze hitap etme konusunda uygun bütçeli bir çözüm olarak oyunculara sunuluyor.

Eğer bu ürün ilginizi çekti ise bu linke tıklayarak satın alabilirsiniz.

Cevap bırakın