Logitech G yeni kulaklık serisi Türkiye’de

0

Kulaklık ve oyun kelimelerinin buluşma noktalarından biri olan Logitech G, en yeni modellerini tanıttı. Sonuç: Oyun meraklılarının yüzünde mutluluk…

Türkiye’nin en çok tercih edilen oyuncu ekipmanları markalarından biri olan Logitech G, oyunlarda etkileyici bir ses deneyimi sunmak için tasarladığı yüksek teknolojiye sahip yeni kulaklık modellerini lanse etti.

Kullanıcılar, Logitech G’nin her seviyedeki oyuncular için tasarladığı yeni kulaklık serisinin üyeleri arasından oyunları ve bütçelerine en uygun modeli kolayca seçebiliyor. Her bütçeye ve ihtiyaca göre gelen yeni modeller şu şekilde listelenebilir:

Oyun bilgisayarları için sunulan modeller;

  • Logitech G935 7.1 LIGHTSYNC Kablosuz Oyun Kulaklığı
  • Logitech G635 7.1 LIGHTSYNC Oyun Kulaklığı

Battle Royale için gelen kulaklıkları:

  • Logitech G432 7.1 Surround Oyun Kulaklığı
  • Logitech G332 Stereo Oyun Kulaklığı

Oyun bilgisayarları için ses ve ışık aksesuarları:

  • Logitech G935 Kulaklık
  • Logitech G635 Kulaklık

Oyuncuların bilgisayar ekipmanlarında hak ettikleri üstün ses kalitesini ve konforu yaşamalarını istediklerini belirten Logitech Türkiye Ülke Müdürü Mustafa Uyar, “Harika oyun deneyimi sunmanın her zaman yeni yollarını araştırıyoruz ve bu yeni kulaklıklarla oyunculara sunduğumuz yeni şey de bu.” dedi.

MediaMarkt’ta satışa sunulan oyuncu ekipmanlarını incelemek ve online alışverişle satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Oyun dünyasına dair öne çıkan diğer gelişmeler ve en yeni incelemeler için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın