Logitech G yeni Aurora koleksiyonu ile dikkat çekiyor

0

Logitech G, oyun tutkunlarına özel olarak geliştirdiği yeni Aurora koleksiyonu ile oyun dünyasında yeni bir açılım yapıyor.

Oyunseverlerin deneyimlerini geliştirmek ve oyun dünyasına farklı bir boyut kazandırmak için ürünler tasarlayan Logitech G, yeni Aurora koleksiyonunu oyun tutkunlarıyla buluşturuyor. Yeni koleksiyon; G735 kablosuz oyun kulaklığı, G715 kablosuz oyun klavyesi, G713 oyun klavyesi, G705 kablosuz oyun mouse’u ve sekiz özel aksesuardan oluşuyor.

Yeni koleksiyon, kadın oyuncuların da ihtiyaç ve beklentilerini karşılamanın yanı sıra yeni bir deneyim arayan bütün oyunseverlere hitap ediyor. Kendine özgü estetik ve tasarıma sahip olan Aurora koleksiyonu özel aksesuarlar ve renk seçenekleriyle de kişiselleştirmeye olanak tanıyor.    

Logitech G’nin LIGHTSPEED yüksek performanslı kablosuz teknolojisi ve Blue VO!CE mikrofon gibi gelişmiş oyun sınıfı teknolojilerini içeren Aurora koleksiyonu, tüm oyuncuların beklediği gelişmiş özellik setini bir arada sunuyor.

Oyun dünyası kalıplarından dışarı çıkıyor

Oyun endüstrisinin dinamiklerini değiştirmek için çalıştıklarını belirten Logitech G Oyun Birimi Genel Müdürü ve Başkan Yardımcısı Ujesh Desai, “Logitech G olarak, oyun dünyasını kalıplarından dışarıya çıkarmak ve sınırları aşmak için çalışıyoruz. Kullanıcıların kendilerini ifade etmelerine olanak sunarken, tüm oyuncuların kendi tarzlarını yansıtabilmelerine de imkân sağlıyoruz. Dar kalıpları ve sınırları yenilikçi ürün yelpazemizle değiştiriyoruz. Herkesin oyun deneyimini doyasıya yaşamasını sağlayan ürünlerimiz, kullanıcılarımıza sunduğumuz taahhütlerin başında geliyor. Yeni Aurora koleksiyonumuzla da bu taahhüdümüzü destekliyoruz.” dedi.  

 

Cevap bırakın